www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, apkrāpj pensionārus

Bite - Krāpšana, apkrāpj pensionārus

Manai sievasmātei, kurai ir gandrīz 70 gadi, bija balss pieslēgums pie bites. Viņa nolēma pieslēgt neierobežotu internetu. 27.02.2021. Viņa ar māsu devās uz bites salonu saharova ielā 20a. Covid ierobežojumu dēļ salonā viņa tika ielaista viena. Viņas māsa, kura labāk orientējas dokumentos tika atstāta aiz durvīm. Salona darbiniekam d. Hmeļņickim viņa prasīja pieslēgt neierobežotu internetu. Salona darbinieks izmantojot seniora nespēju orientēties dokumentos, manai sievasmātei pārdeva jaunu pieslēgumu ar visiem iespējamajiem papildus pakalpojumiem (ekrāna apdrošināšana, antivīruss) . Pie tam līgums ir uz diviem gadiem. Laužot līgumu jāmaksā soda sankcijas vismaz 96 eur. Pie tam interneta apjoms ir ierobežots, 25gb. Bet sievasmāte prasīja nomainīt tarifu plānu esošajam pieslēgumam, nevis jaunu pieslēgumu.
Nožēlojams darbinieks, nožēlojama kompānija. Izmanto visas iespējas pārdot, jebkurā veidā, jebkam. Izmanto senioru labticību lai tos apkrāptu.

02.03.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 02.03.2021

Sveiki!
Lai spētu komentēt Jūsu situāciju, nepieciešami personas dati. Iespējams, konsultants sarunas laikā vienojās ar klienti par izdevīgākiem nosacījumiem, kā klients no sākuma bija domājis.
No papildpakalpojumiem ir iespējams atteikties jebkurā mirklī ir īsziņu vai manabite.lv palīdzību.
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot vēstuli [email protected], lai mēs varētu visu noprecizēt un palīdzēt. Paldies!

Papildināts Uldis Perkons 02.03.2021

1. Jūsu konsultants klientei vispār neko nestāstīja. Klientei radās aizdomas, ka Jūsu konsultantam saziņa Valsts valodā sagādā nopietnas problēmas.
2. Vēstule ar klienta datiem jau nosūtīta uz Jūsu minēto e-pastu

Papildināts Uldis Perkons 09.03.2021

Izskatās, ka ilgstošu cīniņu rezultātā problēma atrisināsies par labu pensionārei. Redzēsim, vai sarunu rezultāts atspoguļosies rēķinā par martu, kā solīja Bites pārstāve.

J Johny 02.03.2021

Kopš Bite ir jauns USA īpašnieks - tā vairs nav pievilcīga kompānija. Tā var pa kluso pieslegt pakalpojumus, kurus tu neapstiprināji, ar skaidrojumu: ja nepamanīji - pats vainīgs. Antivīruss - tas ir vispopulārākais viņu uzspied pakalpojums...