www.sudzibas.lv BITE krāpniecība grupā

Bite - krāpniecība grupā

SIA "Bite Latvija" un SIA "Mobilie Pakalpojumi” kopīgi izgudrojuši gandrīz ideālu krāpniecības shēmu naudas izkrāpšanai no klientiem. Tā katra mēneša 5-tajā datumā BITE-s klients saņem no „Bite plius” īsziņu ar sekojošu tekstu: "Pakalpojuma „Vipi.lv abonesana” lietoshana ir pagarināta. Shi pakalpojuma maksa ir 0,95 Ls par katr. 1 men. Pakalpojumu sniedz SIA „Mobilie Pakalpojumi”. Ja velies atteikties no shi pakalpojuma, apmeklē htpp://wap.biteplus.lv/subskr".
Variants Nr.1 - Klients, kas nekad nav pieprasījis un slēdzis līgumu par šādu pakalpojumu, neliekas zinis, bet jau nākošā BITES rēķina pašā apakšā dabū pieskaitījumu par paaugstinātas maksas pakalpojumu LVL 0.95
Variants Nr.2 - Klients, kas mēģina ieiet norādītajā mājas lapā un atteikt pakalpojumu, redz, ka tādas iespējas tur nav un jau nākošā BITES rēķina pašā apakšā dabū pieskaitījumu par paaugstinātas maksas pakalpojumu LVL 0.95
Uz sūdzībām BITE atbild: "Ne mūsu cūka, ne mūsu druva! Mums no vipi.lv ir informācija, ka lietojājam ir aktīvs statuss, tas nozīmē, ka tiek abonēts paparaci.lv ...šī informācija, kura tika tika sniegta no Vipi.lv sakrīt arī ar mūsu norādīto informāciju. Diemžēl no savas puses šobrīd abonēto pakalpojumu – paparaci.lv mēs atslēgt nevaram, tāpēc ieteiktu sazināties ar šīs mājas lapas palīdzības dienestu."
Lieki piebilst, ka BITE labi zin, ka tāda dienesta nav un nekad nav bijis!

N

donna b 20.02.2013

Rakstiet uz PTAC, bet labak uz BezTabu, cik "laba" ir Bites komp'anija. Tad varb'ut rea'g'es. Labi ka man nav Bite. Bet so shemu var ari citas kompanijas pameginat istenot :(

E evanessence 02.09.2013

Tur nav nekāds sakars ar Biti.. Tas notiek neatkarīgi no tā, kāds Tev ir operators.. man šādi skaitīja līdzīgu summu katru nedēļu pr it kā abonētiem horoskopiem.. kā dēļ nomainīju operatoru domājot, ka tas pie vainas un pasākums pēc lika atkal turpinājās.. meklējot citus ceļus atradu šo pašu SIA mobilie pakalpojumi, sazinājos un noskaidroju kur vaina.. pats uzķēros uz viņu slēptajiem ķekšiem, kur esmu netīšām pieteicies šādam pakalpojumam.. nesaprotu kā šis vēl nv aizliegts..