www.sudzibas.lv BITE konkurentu apmeloshana

Bite - konkurentu apmeloshana

Cienijama tauta, gribat uzzinat, kaa LMT kaarteejo reizi VISUS kaa vienu savus klientus krapj un ka obligati shini gadijumaa jaiet zu Bite, palasiet sudzibas par LMT. Tur jus daudz ko interesantu atradisiet par LMT, par vinu tikla parklajumu, par vinu tarifiem, bet atkal galvenais, ka jaiet uz Bite! Taa kaa, visi fiksi uz Bite! Ja kads ta nedoma, tad vins ir idiots, LMT dileris u.t.t. Tiem, kas sudzas par LMT, LMT un okartes tarifi burtiski aug pa stundam. Sakuma viens tarifs, pec tam jau cits... Tas ir loti interesanti! Piemeram, sakuma okarte tarifs ir 23 sant/min, pec tam jau 25 sant/min. Vot taa! :) Man kaa okarte lietotajam jau sak shkist ka esmu izredzeta VIP persona, jo man tad tarifu nekad nav bijis! Ta pat, mani kolegi un sieva... Pielaju, ka kadam vel, palasot sudzibas par LMT, saks shkist, ka vinsh ir izredzeta LMT VIP persona!

X

J Juris 25.12.2008

Tu savu 0karti vari dirsā iespraust jo dziļāk jo labāk tāpat tava smirdīgā okarte nevienam nav vajadzīga! Atslāpsti un samierinies ka LMT un okarte ir vēsture un cilvēki nav muļķi un neviens pie tavas LMT neskries tieši otrādi laidīsies! un tagad arī biznesam ir pienākuši grūti laiki un arī skatīsies kurš izdevīgākus tarifus piedāvā un LMT pašus dārgākos tarifus gan biznesa klientiem, gan privātiem klientiem, gan priekšapmaksas okartei! Paredzu grūtus laikus LMT.

A Aleksandrs 26.12.2008

Juri, pilnigi Tev piekritu.LMT jau atri bus vesturee.

M MārtiņšKalniņš 26.12.2008

Juri, kāda Tev daļa, ko katrs vēlas sev iespraust?

A Aleksandrs 26.12.2008

Nav svarigi Martins Kalnins;)

A aicis 27.12.2008

Mans dārgais draugs Nav svarīgi utt., sen tu nebiji neko rakstījis, skaistulīt!

J jevgēņijs 27.12.2008

Konkurenta apmelošana Nav svarīgi, es un daudzi cilvēki Latvija zinām kādi LMT ir darba principi- Runāt maz, bet lieli reiķini! Ar to apmelo ka man vidēji ar LMT nāk 55ls reiķini es pavēroju bites un tele2 tarifus. Cik es runāju ar biti un tele2 es izlienu 12.ls cauri. Un es paveroju LMT tarifu vienādais arī fufels, jo viņi var rakstīt ka itkā 3.s uz jebkuru tīklu, bet kāpēic draugam atnāk arī ap 40ls. atkal LMT krāpjās

N navsvarigi 27.12.2008

Es jau zinaju, ka jus neko citu jeuzrakstisiet kaa tikai to, ka LMT kartejo reizi visus krapj. Tas nav jaunums! Te jau pat pieklajibas pec piemineja Tele2, bet visiem ta pat skaidrs, ka ta labaka lieta ir BIte, it ipashi taas tikla parklajums. Ta pat, visi, kuri kaut cik seko lidzi jusu komentariem, zina, ka visas jusu nosauktas summas sakara ar LMT visdrizak ir kartejie meli.

Man ir viena alga, vai cilveks nemt Bite, Tele2 vai LMT. Ipashi stulbiem atkartoshu: man vienkarshi riebjas, kad shitaa melo par LMT un meljot cilvekiem stasta, cik laba ir Bite un tas valitate!! |Riebjas tie visi meli!!! Riebjas tie visi pekstini par astronomiskajiem tarifiem u.t.t. Cik cilveks noruna, tik atnak rekins un ne viens ne vienu nekrapj. Cilveks zina tarifu pirms sak lietot pakalpojumu. LMT kvalitate atbilst cenai. Man gan neshkiet, ka LMT ir vesture... Man vien alga, bet man taa neshkiet. Es tik redzu, ka Bite darbonji apmelo LMT un respektivi izraisa dzilu necienu pret Bite.

M metron 24.01.2009

nu man bija kadreiz gan lmt pieslegums, gan tele2..bite nav bijusi jo tagad ir ZZ...teiksu ta par lmt...labam draugam ir pieslegums lmt formula...nu vinam rekins 10lv robezas...nevajag tad jums zvanities visiem pec katras tad nebus rekini ap 50 utt ...nu mana zz menesi ap 15 lv kopa ar internetu utt...ir ok:)

A Aleksai 10.07.2009

Jā, piekritīšu, ar LMt formulu man arī sanāca lētāk nekā ar LMT pieslēgumu. Bet LMT iziet ar cilvēku ķeršanu uz muļķi. Kad pēc nozagtā mobilā es iegādājos mazcenas mobilo, sākumā es samaksāju 35Ls, man teica, ka jāslēdz līgums, bet nepateica, kāda summa man katru mēnesi jāmaksā par šo mazcenas mobilo. Kā es varēju zināt, ja tas jau sen bija? Rezultātā nemaz nebūtu pirkusi to mazcenas, gaužām sālīti sanāk. Viņi neinformē savus klientus, vienkārši tur neziņā. Tāpat man sanāca ar LMT I Biroju- interneta pieslēgumu. Kad es pieslēdzu, vienīgie pieslēgumi bija I-Birojs 19 un I-Birojs 9(ja nemaldos). Es pieslēdzu pirmo. Nu lūk, pēc pieslēgšanas es internetu skatījos vairāk, tāpēc pirmie rēķini mani nesatrauca, bet pēc tam es sāku skatīties mazāk, mazāk, bet rēķini aug un aug. Vienreiz samaksāju, nākošreiz tas pats, tad vēl tas pats, tad summa lielāka, lielāka. Zvanīju uz informācijas tālruni, tur man pateica, ka pieslēdziet I-Birojs open, bet pat nepateica, ka to varot skatīties bez ierobežojuma, vienkārši fiksētā maksa, turēja tādā kā neziņā. Bet varbūt es neizsekoju LMT jaunumiem. Nu var taču būt tā, ka cilvēks nepaspēj izsekot LMT pārmaiņām un jauninājumiem. KĀPĒC LMT NERŪP KLIENTA MAKSĀTSPĒJA. Tātad, cilvēkam krājās, krājās, kamēr vienā mirklī- čau! Iedomājaties, viens pieslēgums- lieto daudz, bet maksā no 19.00 Ls, sanāca kopā ar mobilo un izmaksu par datoru pie 100Ls, šī summa taču ir gandrīz algas lielumā! Otrs-fiksētais, maksā 19.00 lieto cik gribi, bet summa tā pati. Vai tā nav ņirgāšanās par cilvēkiem, muļķu ķeršana? Atšķirība ir tikai formalitātē, pieslēguma veida maiņā, bet naudā cik milzīga atšķirība, absurds. LMT domāja, ja cilvēks neprotestē pats, ad lai maksā. Nu redzēs, ko tagad piesūtīs par fiksēto internetu LMT.

A Aleksai 10.07.2009

Kad pirms vairākiem gadiem man bija LMT pieslēgums, tad ievēroju, ka vairākus mēnešus no vietas es visu laiku iekļaujos vienā summā, runāju katru mēnesi atsķirīgi, bet atsūtītajā rēķinā vienmēr līdzīga summa. Nu protams, ja ar lielām norunatajām nobīdēm, kaut kas taču tur tiek uzskaitīts, gadījās arī kad sakrita. Bet visumā atceroties savas tā laika sajūtas, vienmēr atplēšot vaļā saņemto rēķinu nobrīnījos, atkal summa 20 lati, apmēram tā, un tas atkārtojās katru mēnesi vienādi, (santīmus un summu divu latu robežā neskaitu). Bet varbūt tiešām es katru mēnesi vienādi norunāju? Kā lai to izkontrolē?Es neaprunāju, es dalos tikai savā pieredzē.

A acteks 11.11.2009

LMT ..? Tik paskatieties viņu reklāmu. "Mans tēvs runā LMT tīklā, mans paziņa arī runā LMT tīklā, mani darba kolēģi runā LMT tīklā..." Sanāk, ka tikai šis reklāmas muļķis nerunā LMT tīklā. LMT iesmērē, ka daudz cilvēku to lieto un ka viņiem ir labāks tīkla pārklājums LV. Nu tas gan varētu būt, it īpaši ja dzīvo kaut kur uz LV robēžas, bet nu Rīgā man ne vienu reizi nebija problēmu ar Bites pārklājumu. Kāpēc man bija japapildina O'Karte katru mēnesi uz 3 Ls, ja es to naudu neiztērēju? Pārgaju BiFri lietotāju pulkā 2008.gada septembrī un esmu laimīgs.

N navsvarigi 14.12.2009

LMT tikla kvalitate ir vislaabaakaa. Un, starp citu, okarte p 3 Ls nav japapildina katru menesi. Man ari nepatik dazhas lietas ar LMT, bet tikla parklajums gan viniem ir vislabakais

H Hugo Djego 14.12.2009

Man visi telefoni iet ar visiem operatoriem.Bija darbam LMT, tagad Bite, personīgam Tele2-visi iet, neko nesūdzos.Un tapat reti kad kādam zvanu. Un pat Lattelecom ir laba zona, kamēr vadu nenorauj, tāpēc nedrīkst iet uz veikalu, ja runā pa parasto telefonu.