www.sudzibas.lv BITE Klientu maldināšana, robežojas ar krāpšanu

Bite - Klientu maldināšana, robežojas ar krāpšanu

Jau kādu laiku esmu pieslēdzis un lietoju divus numurus saviem skolēniem. Bija nepatīkams pārsteigums, kad dēls man prasa, kāpēc ir iestājies limits.

Piezvanot uz viņu helpdesku noskaidroju, ka tas ir bijis zvans uz EEZ valsti un jauniešu tarifu plānā tas nav iekļauts.
Tomēr caurskatot iespējamās sadaļas bite.lv mājas lapā neviens vārds par to netika minēts.

Pēc rūpīgākas caurskates tomēr izdevās atrast punktu par šiem tarifiem tomēr pašā sākumā ir nepārprotams bezgalības simbols.
Uzskatu, ka šis kantoris nodarbojas ar apzinātu klientu maldināšanu dēļ kā esmu nolēmis atteikties no viņu pakalpojumiem.

Šis pats teksts tiks nosūtīts arī uz PTAC ar cerību, ka "bitenieki" pratīsies.
Lielākai skaidrībai, pielikumā pievienoju screenshotus no bites mājas lapas.

23.07.2020

T taisnibascinitajs3 24.07.2020

Kurš vēl zvana uz ārzemēm kā telefona zvanu, iemāciet lūdzu saviem skolēniem piezvanīt caur whatsapp no tuvākā wifi, neko neaprēķinās.

Pacco_al 24.07.2020

Komentārs nevietā, ne jau visiem tanī "civilizētajā" Eiropā ir Whatsapppi .Kā grib, tā zvana un kāpēc ne, ja piedāvā tādu iespēju bez maksas. Noteikti arī zvana kvalitāte ir labāka.

J Jānis Adijāns 26.07.2020

whatsapp protams ir tomēr daudz ērtāk ir parastais voice call nevis kāda 3rd party aplikācija.

M Mego izmeklētājs 24.07.2020

Jebkuram neierobežotajam pieslēgumam ir maziem burtiem ierobežojums

J Jānis Adijāns 26.07.2020

šeit tiek rēķināta maksa jau no pirmās minūtes

M Max2020 25.07.2020

Zvani Eiropā un zvani uz Eiropu ir pilnīgi cita lieta un redzamajā screenshota nav neviena punktā par zvanu minūtēm uz Eiropu. Visos citos Bites pieslēgumas tas ir norādīts ka sadaļā zvani uz eiropu. Pieņemsim ka Bite Neierobežots kam ir 500 min katru mēnesi zvaniem uz Eiropu. Piekrītu ka būtu jāraksta ka nav iekļauts tas tarifu plāna bet tāpat viņi nemaloja nekur pamata informācija par Bite Jauniešiem nav punkts zvani uz Eiropu. Tadat Bite nav vainīga es uzskatu ka vajadzēja pirms slēdz līgumu paprasut vai iekļauts bezmaksas limits minūtes uz Eiropu. Arī lietoju Bite problemas nav nekad īsti bijušas. Kāpēc tad vislaik Bite vainīga visu laiku? LMT un Tele2 arī nav labāki. Iesaku jums vairāk pārlaist līgumu un sekot visai informācijai manabite.lv. Nevēlos jūs apvainot bet aizrādit ka nevienmer operators ir vainigs un kad nevajag uz reiz bēgt prom no Bites uz citu operatoru. Šī situācija vainīgs vairāk ir klients nevis operators Bite. Pievienošu bildi kurā ir bite jauniešiem un Bite neierobežots informācija. Salīdziniet un redziet to ka ir norādīts speciāls punkts par zvaniem uz Eiropu.

J Jānis Adijāns 26.07.2020

pagāja apmēram pusstunda lai šo smallprintu atrastu tomēr tas, kas ir norādīts pirmajā lapā, ir maldinošs. Bezgalības simbols ir zvani Eiropā un zvani Latvijā. Nav arī klāt zvaigznīte ar atkāpi.

Par ieteikumu lasīt līgumu - tieši tāpēc arī rakstu - apzināta maldināšana, kas robežojas ar krāpšanu jo bija tiešām grūti atrast lapu ar šo atrunu.
Bite ir vainīga jo viņiem tas būtu uzreiz arī jāizskaidro. Starp citu, slēdzos pāri uz Tele2, tieši viņiem par šo lietu pajautāju un jā - EU bezlimits ir gan esot LV gan citās EEZ valstīs.

Tas, ko tu pievienoji liek saprast to, ka Bite Neierobežots ir ierobežotāks par Bite jauniešiem jo Latvija arī ir Eiropā. Tāpat ir pilnīgi neloģiski, ja atrodoties viesabonešanā šis zvans ir lētāks nekā esot savā tīklā jo izmaksas ārpusē tomēr ir lielākas.

M Max2020 26.07.2020

Piekrītu ka būtu jābūt kaut kādai informācijai jau mājāslapa tieši kur ir rakstīts par tarifu plānu. Tā ir maldināšana jo viņi to uzreiz neinformē jau mājāslapa. Jauki kas ir izvēle uz kuru operatoru pāriet. Vienkārši dažreiz lasot par Biti sūdzības liekas ka visi gandrīz vienmēr tieši vaino operatoru Biti. Es lietoju Biti un man viss apmierina. Bet ja piekrītu par to ka viņi maldinā cilvēkus tas gan ir slikti. Labi ka Tele2 piedāvā bezlimita zvanus uz Eiropu. Paldies ka pateicu par Tele2 vismaz zināšu ka Tele2 ir labāks piedāvājums. Cerams viss izdosies pie Tele2 ar līgumiem un pakalpojumiem. Ar to ka Tele2 un LMT nav labāki tas vairāk par to ka tur arī cilvēkus arī piekrapj un arī nedod pietiekamu pakalpojumu par to cenu. Lai jums veicas pie Tele2 un žēl ka Bite pazaudē klientus dēļ nepilnas informācijas. Ja varētu uzzināt kādu tarifu plānu tieši ņemsiet pie Tele2 vai jauniešu vai kādu citu? Ja varētu zināt ka jums šo laiku kamēr esat pie Bites esat apmierināts ar interneta un tīklā kvalitāti un ātrumu. Es domāju ka Tele2 bija labākais variants jo LMT ir pārāk noslogots un lēns internets. Jo pašam ir pieredze ar LMT mājas internetu.