L Lan 27.04.2009

mne nravitsja!!! djo6ego i ka4estvenno!

K Kamene 27.04.2009

Es tagad aplidoju ziedus, arī pa ceļam satieku daudz bites.

N nau 27.04.2009

Ir ok runāju ar draugiem pa baltu velti.

E Edgars 29.04.2009

Bite ir ok! Esmu apmierināts!
Bites klientiem savaa starpaa ļoti izdevīgi nosacījumi!
Zvanot uz tele2 un lmt, padārgi!
Bet bite paplašinās, klientu kļūst ar vien vairāk, kopā lētāk.. :)
Ar zonu arī viss ok! Un attieksme no Bites apkalpojošā personāla arī ir ok!
Neredzu iemeslu kādēļ neizvēlēties šo operātoru :)

A Arnis 25.05.2009

Esmu nelaimīgs, ka ielaidos afērā ar Biti- noslēdzu līgumu uz 2 gadiem par mobilo internetu. Nekvalitatīvs pakalpojums!!!

I Inta 16.06.2009

Pilnīgs blefs un meli reklāmā!!!
Tarifu plāns „Bite Parunāsim!”
Runā un sūti īsziņas par 0 santīmiem vienmēr
Nāc ar savu numuru uz Biti līdz 21. jūnijam un tu varēsi neierobežoti sūtīt bezmaksas īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā veselu gadu. Līgums jānoslēdz uz 12 mēnešiem.
Parakstīju līgumu, bet to, ka SMS ir maksas, man aizmirsa pateikt (reklāmā minēts, ka par velti).

U Uģis riktigais 16.06.2009

Ja es kādreiz nopirksu telefonu, tad ļoti iespejams, ka man arī būs bite :)
Vienīga problema-pierunāt visus pārejos radus un draugus, lai iet uz to :)

B biteslietotajs 22.07.2009

Nu nezinu gan, nesen man te sanaaca taa nesmuki ar to biti!
peeksnji katru meenesi paraadijaas (kaa kuru menesi)kadas 10 paaugstinaatas iszinjas, katra par 1 ls.pirmos 2 meenesus par vinjaam maksaaju, un tikai tad kad aizgaaju lamaatiers treso reizi tad piedaavaaja taadu iespeeju, kaa uzrakstiit iesniegumu.
uzrakstiiju iesniegumu, un man atsuutiija i paroli i saitu kur kjip esmu liidis, lai arii patiesiibaa tur neesmu savu degunu raadiijis.
gaidot so atbildi, nemaksaaju par taam paaugstinaataam iszinjaam, peec briza atnaaca veesdtule no lindorfa! veel +21 ls par sodu!
vienkaarsi aarpraac kaa apkaas cilveekus, drausmas!!!
vispaar neiesaku nekaadus piesleegumus, panjem zivi un esi dross, ka nesamaksaasi vairaak nekaa speej !!!

A A 22.07.2009

ESMU TIKAI PAR BITI!!!
jau trešo gadu esmu Bites klients!
Jā, sākumā Bite man nevisai patika - zonas raustījās un taa tālāk, bet tagad - cepuri nost, nopirku visiem radiem Bifri un pati pārgaaju uz pieslēgumu Bite parunāsim, kur sms un zvani par velti - tā atas arī ir, tikai mēneša maksa ir 2.-, uz pārējiem tikliem 5 sant/min
Visiem radiem ir Bifri, kur visu mūžu runā Bites tīklā bez maksas... :) nu ko vēl vairāk var vēlēties, runāju ar mammu par līdz telefons slēdzas ārā...
agrāk pie LMT rēķini bija ievērojami lielāki - mēnesī pieslēgums vien bija 5.- LVL + zvani!!!.+ visadžādākās cenas uz citiem īkliem sākot no 5 sant/ min- 25 sant/min.
No 25 Ls liea rēķina pārgāju uz 6 Ls.
ESMU REĀLI PAR BITI - tikai jāatrod kādu pakalpojumu tev tieši vajag!
visa ģimene pārgājām - un man nav jauztraucas par to, ka ilgi nevaru runāt ar vīru vai mammu...
runāju bez stressa un bez satraukuma, varu izstāstīt visu dzīvi par telefonu vai arī vienkārši papļāpāt!!!
Jo bites tīkls ir gandrīz pilnībā pārklājis visu LV teritoriju, un vēl iebraucot LT bite arī neprasas lielas summas par zvaniem, taka - super!!!
Visiem silti iesaku! :)

Viss no dzīves pieredzes!

A A 22.07.2009

Tas ka tev tiek sūtītas maksas sms vai ka tamlīdzīgi, izveido manabite.lv savu lietotaju un visus detalizeto saraksti vari pārbaudīt...ņemiet vērā, ka šajos laikos bieži uzdarbojas visāda veida aptīrīšanas un tai skaitā, pat tad ja tev telefons ir līdzi, pastāv liela varbūtība ka tieši tagad varu pie tava tel. pieslēgties un pat caur GPRS varu novilkt da;zneda;z;adas dziesmas, bet rēķins būs jāmaksā tev!
Just for information!

K Kaspars 22.07.2009

Reklāma neatbilst patiesībai !!! Tarifu plānā Variants 15 reklamē ka īsziņas ir pa velti dzīvē tas tā nav !!!Un minūtes arī skaita ļoti interesanti ! Neiesaku !!!

S ssyss 04.08.2009

Ir gan variants 15 bezmaksas īsziņas, vienīg jautajums, kāds ir tev? Vecais vai jaunais, vecajam nebija par velti, ja pats nesi to nomainīji, tad paša vaina.

. .... 04.08.2009

man paaugstinatas sms bija lmt tikla, kaut gan nekad neko tadu nebiju sutijis, vispar sms tik pat ka nesutu, vienkarshi lmt ari cakare araa

A Aleksandrs 04.08.2009

man sms bija ari, bet cinities ir gruti ar lmt, vini negrib neko dzirdet, prot tikai zagt no klientiem naudu.

Z Zane 14.09.2009

Bite, viens no daargaakajiem operatoriem, nereaali zog naudu, bet taapat arii lmt, tele 2...Ticiet Bite peecgadiem3 buuusuiiiikaput...Nav reaali maksaat taas daargaas summasik meenesi, itiipashi sajaa laikaa, kad darbi nav un algas nav...
Un plus veel shis 21procents, nu bankrotaadzen:(

A Arturs 02.02.2010

Kopumā ņemot kvalitāte atbilst cenai. Kvalitāte nav pati augstākā, nav visādu ekstra pakalpojumu, piemēram kā balss pasts (autoatbildētājs) u.c., zona šur tur joporjām nav, bet tā kā cena man ir galvenais, tad ir ok.
Zvani un sms un lēti, bet internets (pat par 1kb jāmaksā minimālais tarifs 0, 36 Ls)un viesabonēšana gan viņiem ir visdārgākie (LMT un Tele2 Baltijas valstīs, Zviedrijā un citos partnertīklos ir zemākas cenas).
Darbinieki ļoti laipni, pretimnākoši un atsaucīgi, lai gan ne pārāk informēti par jaunumiem vai tehniskām ķibelēm (tāpat kā Tele2, viņi jaunumus uzzina no pašiem klientiem).
Vērtējums: knapas 4 balles no 5.

R Ronalds 04.02.2011

piligi esmu par 'BITE' jo ar savejiem (bites tikla ) runaju bez maksas . VIENKARSI SUPER!

J juliuss 05.04.2011

Nekaadaa gadijumaa NENJEMIET mobilo internetu no taa kantora- pilniigs FUFELS!!! ... TRIATEL internets RULLEE!!!

K kk 17.06.2011

Atslēdziet telefonos mobilo internetu, jo par katru reizi, kad ieslēdzu mobilo no konta noskaitīja 35 santīmus, mēnesī tie ir 7Ls!!

Un, ja nebūsiet lietojis, tāpat naudu atskaitīs nost!

Neņemiet no viņiem pieslēgumus un akcijas telefonus, rēķinu summas augs augumā, pārmaksāsiet 10reizes.