www.sudzibas.lv BITE Izmanto dienesta stāvokli

Bite - Izmanto dienesta stāvokli

Sveicināti!
Vēlējos sniegt savu sūdzību,par Jūsu uzņēmumā strādajošu darbinieci Zani Kadakovsku!
Vai tiešām,drīkst,Jūsu darbinieks,izmantot manus personas datus,privātām vajadzībām?
Uzrādīju "Bites" salonā savus dokumentus,savām vajadzībām,izmantojot Jūsu pakalpojumus!
Kā arī pati darbiniece,ārpus darba,cilvēku klātbūtnē,atklāti,stāsta,ka viņa izmantojot manus datus,ir pieeja maniem izejošiem zvaniem u.c.
Vai tas ir pieņemami? Man kā klientam ir savas tiesības uz privātumu!
Vai tiešām ir atļauta tāda vissatļautība,Jūsu uzņēmumā,no darbinieka puses?

M Maira666 18.09.2016

Cik briesmīgi! Uzskatu, ka tā Zane uz vietas jāatlaiž un vēl kompensācija jāpiedzen. Nedrīkst izmantot citu cilvēku datus, lai redzētu izejošos zvanus.
Pat tāda sajūta, ka viņa spiegotu, izsekotu. Es laikam ietu uz policiju un rakstītu iesniegumu. Tad jau tik pat labi, tie, kas strādā bankā, skatās citu cilvēku bankas izrakstus un atlikumu, lai arī cilvēks to nebūt nav prasījis. Būtībā princips tas pats.
Laikam būs jāatsakās no Bites pakalpojumiem!

A ance50 18.09.2016

Uztraucos par savu datu drošību!!
Vai tā ir normāla darbinieka rīcība?
Vai tiešām man jamaina operātors!?

M Maira666 18.09.2016

Ja nemaldos ar likumu viņiem ir aizliegts skatīties izejošos zvanus, datu pārraidi, lasīt sms utt. Tātad arī šis ir pretlikumīgi. Ja tev ir konkrēti pierādījumi par to, ka viņa to dara, dodies uz tuvāko Bites salonu un izsaki savas pretenzijas, ja viņi nereaģē, dodies uz policiju, nodrošinoties ar konkrētu likuma pantu un raksti iesniegumu.
Ja Bites vadība neko nedarīs, iesaku mainīt operatoru ar steigu. Ja zvana prasa kāpēc aizgāji uz citu operatoru un kārtējo reizi piedāvā savus izdevīgos tarifu plānus, tad paskaidro situāciju. Varbūt tad ieklausīsies.

iDmore 21.09.2016

Izklausās tiešām nepieņemami un cerams, ka Bite šajā lietā ieviesīs skaidrību..

T telekaks 09.10.2016

bankas dara tieši tāpat :) kad biju pie tele2, mani dati sāka figurēt visiem, gan personas kods gan numuri. tajā kantorī tele2 ir problēmas ar datu aizsardzību. piebites tā nekad nav bijis. ar LMT pat tirpas skrien pāri atceroties "sadarbību" pie LMT būsi verdzībā, vai arī kā reketa laikos.