www.sudzibas.lv BITE Internets. Go3. Tīkla pārklājums reti kur.

Bite - Internets. Go3. Tīkla pārklājums reti kur.

Pirmkārt zona pat pilsētas nav 4g. Kur vēl piebilst par piepilsētas vai lauku rajoniem. Ieejot ēka pazūd 4g, youtube neielādē uzkaras. Zvanot bitei atbilde viena, vis kārtībā nomaini telefonu. Bez maz sūta uz savu tuvāko veikalu. Tika pieslēgts go3 pandēmijas laikā, un līgums tika noslēgts pa telefonu, bet pārtraukt nav iespējams tieši tā pat kā tika pieslēgts. Redz līgumu jāizlasa. Līgumu piegādāja kurjers, parakstīju ka saņēmu no viņa sūtījumu, tas vaita skaitās kā es parakstu līgumu?

05.10.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 06.10.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

M Max2020 05.10.2022

Paga paga tagad nevajag te muļķības stāstīt. 4G nav pilsētā pat? Ko kas tas par sviestu? Tad lūdzu pastāstiet kurā vietā Latvijā tā ir? Vēl protams bļaviens ieejot ēka sāk palikt sliktāks pārklājuma un 3G iespējams Bitei ir bieža parādība bet tikai man te nevajag te stāstīt kad Tele2 un LMT vispār nekur nekad šādas problēmas nav. Loģikski kad ieejor iekštelpās pārklājums var būt tikai 3G vai 2G protams kad Bitei tas iespējams ir vairāk sastopams. Te lūdzu vidējie interneta ātrumi Liepājā 4G Bitei.

A aleks19877 05.10.2022

Pēc tava teiktā ir jāizmanto internets bites ārpus telpas sanāk .Savus radījums paturi sev ,ka tikai bite nestrādā pats.

M Max2020 05.10.2022

Nē tā nav tā lieta ko teicu 😂🤦. Jā jā kā tad kad strādāju 😅 kas tas par sviestu atkal. Kāds sakars. Es neko nepieminēju kad strādāju tas ir jūsu viedoklis es nestrādāju esmu parasts klients un savus rādījumus nekur neturēšu jo man ir apnicis kad visi saka kad Bitei ir ļoti lēns internets utt. Gribat uz Liepāju atbraukt un pārbaudīt kā ir īstenībā? Nav problēmas esmu gatavs jums parādīt cik ātrs interneta ātrums ir ar Biti un neko es jums neieteicu lietot ārpus iekštelpām es uzdevu vispār jautājumu man interesē kurā vietā pilsētā jums ir šādas problēmas?

A aleks19877 05.10.2022

Vis ok .man prieks ka jums Liepāja visur bite strādā labi . Pārvietojoties pa Ogres rajonu ārpus telpām zona zūd .Kāds iemesls jums kautko parādīt?Kuru vietu ?Kur ir pārklājums vai kur Vinja nav . Pārāk daudz būs te jāraksta.

M Max2020 05.10.2022

Ok skaidrs. Jap tā esmu dzirdējis kad ar viesiem operatorim ja runājam par tieši Ogri esot problēmas ar interneta ātrumu un par rajonu tuvumā arī ir tādas lietas dzirdētas kas Bitei varētu būt problēmas ar tīkla pārklājumu. Ieskau jums pačekot šo mājaslapu https://www.cellmapper.net/map kurā varat pačekot kur katram operatoram Latvijā atrodās bāzes stacijas un cik tām daudz kapacitātes ir. Šī mājaslapā redzama informācija tiešām ir pārbaudīta un torņu atrašanās vietas ir pareizas. Protams žēl kad tā ar Biti jūsu pusē Latvijā ir ļoti ceru kad tomēr kautkas uzlabosies nākotnē.

A aleks19877 05.10.2022

Un vēl sākat ka jums nav sakara nekāda ar biti .Smiekli nāk.

M Max2020 05.10.2022

Cellmapper nav nekādas saistības ar Biti, Tele2 un LMT tas ir atvērts projekts kurā var iestāstīties ik viens cik var teikt nav nekāds sakars domāt kad es kautkur strādāju jūs nezināt kas es esmu es esmu parasts lietotājs kāpēc lai es jums melotu man vispār veinalga ko lietojat galvenais lai jums tas apmierina

A aleks19877 05.10.2022

Vispār ja esi no Liepājas varbūt pats atbrauc uz Ogri un pabrauka pa Ogres rajonu jeb novadu un pārbaudi .Ko tik dedzīgi aizstāvi biti ja pat tuvu neesi Ogrei?

M Max2020 05.10.2022

Paldies par ieteikumu! Noteikti labrāt to izdarīšu nākotnē labprāt šo pārbaudītu realitāte. Viss kārtībā neizstavu Biti vienkārši parādu kad Bitei mēdz arī būt vietas kur interneta ātrums un pārklājums ir labs. Noteikti novēlu jums ja ir kādas problēmas ar Biti no Bites puses saņemt atbildi vai nomainīt operatoru lai jūs neciestu jo tā nav piespiesta lieta lietot Biti ja protams nav kāds viņu speciāls līgums noslēgts ko viņi iesmērē un ne vienmēr no tiem var izvairīties ar to esmu saskāries arī es pats 😔