www.sudzibas.lv BITE internets

Bite - internets

Bite apkrāpj klientus pēc 2 vai 4 gadiem, bet kādreiz par kaut ko apkrāps. Biju Bites kliente 4 gadus, lietoju savu pieslēgumu ļoti minimāli, jo ir vēl pāris telefona nr. pie citiem operatoriem. Nesen mēnesi izmantoju BITES internetu un saņēmu TĀDU rēķinu!!!
Visi pārējie operatori vienmēr paziņo, kad limits iztērēts un tiek samazināts ātrums, bet šī CITĀDĀ KOMPĀNIJA tā nedara, viņa pat nepainformē, kad internets tiek lietots par papildus maksu! Tamdēļ jau vajag reklamēties visās malās, klienti iet projām dēļ viņu neizdarībām. Savādāk viņi nevar nopelnīt kā kādu čakarējot!! Arī uz ierakstītām vēstulēm neatbild, tā kā tas jau neko labu neliecina par uzņēmuma darbību. Fui, un tās viņu pretīgās reklāmas - slikti metas, cik bezgaumīgas!!!

E

Kristaps Ķilkuts 07.03.2013

Derētu norādīt arī tarifu plānu kurš tiek izmantots, pieejamie limiti tak arī dažādi.
Izmaksu kontroli piedāvā pieslēgt jau slēdzot līgumu vai arī mājaslapā to var izdarīt, norādōt vēlamo limitu un brīdinajuma summu no kuras jau sāk brīdināt.
Mājaslapā var redzēt visu pārskatu par ko un cik daudz ir ticis maksāts, kas ir paterējis MB.
Var tak salīdzināt ar telefona pārraides datu apjomu, ja liekas, ka ir uzrādītias rēķinā ir pa daudz.