www.sudzibas.lv BITE Internets

Bite - Internets

Kops brīža kad pieslēdza tā saucamo 5g internetu 2-3 nedēļas atpakaļ, interneta atrims ir vienkārši nepanesami lēns, raustas viss, go3, jebkurš youtube video, par 1080p izšķirtspēju var vienkārši aizmist, pēc bites darbinieku teikta atrodos ļoti tuvu tornim, super signāls, taču interneta ātrums atgādina tālo 2000 gadu, tiešam bēdīgi!

10.04.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 11.04.2023

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku dienu!

M Mareks 12.05.2023

Man tieši tas pats, 4G zona pilna, bet raustās pat interneta radio. Ātrums ap 5mbit/s uzrauj un tad krītas + ping bieži pāri 100. Nav lietjams, nevienam neiesaku.

M Mareks 12.05.2023

+ vēl pašiem Bites klientiem jāmaksā lai varētu viņus sazvanīt.
Baigais biznesa modelis

M Max2020 19.05.2023

Laikam esmu izredzētiais Bites klients tad ar savu 5G un varu tādus ātrumus maksimāli, dažādos laikos un vietās pilsētā izpiest. Dīvaini laikam tomēr arī būs jāmaina operators...