www.sudzibas.lv BITE Internets

Bite - Internets

Interneta ātrums ir nožēlojams. It īpaši pa vakariem. Nevienam neiesaku. Žēl, ka ir nomaksas ierīce, savādāk sen jau būtu pārgājis pie cita operatora! Atrodos tikai 5km no Rīgas! Jāņem vērā arī tas, ka testa modems bija ok. Tādu ātrumu kā testa laikā vairs neesmu redzējis.

29.11.2020

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 29.11.2020

Sveiki!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected]. Palūgsim tehniķus pārbaudīt Jūsu pieslēgumu.
Paldies!

W

U uns 29.11.2020

telefonā it kā ir normāls

M Max2020 29.11.2020

Skatoties uz pievienotajiem attēliem ir skaidrs kad Internets nav vispār gandrīz nemaz vai par tik lēns ka 2g tapat ka Ping. Ja var teikt kad ārkārtējā situācija vainīga bet tā nav diemžēl. Es esmu Bites klients un testējot LMT un ZZ priekšapmaksas kartes ar neierobežotu Internetu es redzu to ka gan LMT gan Tele2 internets vismaz manā gadījumā ir daudz ātrāks un labāks. Bitei vissbeižak ir problēmas ar interneta ātrumu un zonu jo Bite nav normāli izbūvējuši savu 4g tīklu. Ja var ticēt Tele2 teiktajam par to kad viņi katru mēnesi uzlabo tīklu un visu laiku būve jaunas bāzes stacijas tad man būtu jautājums kur ir Bite ar saviem uzlabojumiem? Tieši tā nekādi līdzīgi vismaz uzlabojumi ka Tele2 nav. Man ir pierādījums kad tuvumā Tele2 bāzes stacija tika nomainīta pret jaunāku un jaudīgāku šogad tadat Tele2 vismaz cenšas lai pie viņiem paliktu klienti ka arī lai būtu ātrākie Latvijā bet Bite necenšas nemaz vismaz man diemžēl tā liekas ka viņu klientam. Arī par LMT nedzirdu ka ir kādi uzlabojumi ziniet kāpēc tāpēc ka viņi jau ir izbūvējuši savu 4g tik labi kad neko īsti vairs nevajag izbūvēt kautgan man varbūt nebūt taisnība. Un tie kas teiks ka telefons vainīgs vai rūteris. Ne tā nu gan nebūs. Tas varbūt nedaudz kautko mainīs bet ja zona tām operatoram nebūs tād arī jauns rūteris vai telefons to neuzburs. Bija piemēram lieta kad savu Bites sim karti ieliku normāla 4g+ atbalstīta rūteri ja zona bija pilna nekā telefona bet internets negāja. Žēl kad Bite nevar saņemties un vismaz censties uzlabot tīklu kā to dara vismaz Tele2. Ja zinu ir cilvēki kuri sūdzas par LMT kā arī Tele2 interneta ātrumu bet tas ir retāk nekā par Bites jo Bite savu 4g tīklu kopš ieviešanas 2014 gada nav mēģinājuši normāla tempā uzlabot tapec arī ātrums tāpat ir lēns lielākoties un ja vēl bāzes stacija ir pārslogota tad vispār ir ļoti ļoti slikti. Es piemēram dzīvoju Liepājā centra tadat ātrumam un zonai būtu jābūt normālai visiem operatoriem bet tā nav Bite ļoti tāli ir no normāla Interneta kā arī zonas Liepājas centrā kur dzīvoju. Ja piemēram LMT man tuvumā burtiski 200 m no manis ir divas bāzes stacijas un tad vēl tur kur ir tikai viena Bites bāzēs stacija tuvumā tad ir kā ir. Piemēram mēģinot vairākas reizes LMT mājas internetu cita Liepājas vietā man LMT internets nebija vakarā ātrāks par par Biti. Taka ir kā ir. Tiešām žēl ka Bite bojā savu reputāciju ar to ka neko nemēģina uzlabot. Cerams jums citiem Bites klientiem Interneta ātrums ir vismaz normāls un lietojams.

A andris 18.12.2020

Jāpārslēdzas uz 3G tīklu!