www.sudzibas.lv BITE 0.2 mbs gandrīz visu dienu

BITE Internets - 0.2 mbs gandrīz visu dienu

Vēlos atpūsties, bet līdz ko ieeju kādā no majaslapām, tās nereāli ilgi lādējas!
Tur pat 5g Latvijai nepalīdzēs, jo Latvijas internets ir vislieliskākais mesls uz pasaules!
Dators man ir high end gaming pc, deb*** saka ka bites internets ir visjaudīgākais, nu vot nav, tele2 ari nav, bet netik slikti kā šis mēsls bite!

M Mego izmeklētājs 18.12.2019

No kā atpūsties? Geiminga? Kapec tad nelieto lmt? Tet? balticom? Kaudzēm piedāvājumu

N Noboby 18.12.2019

Mazliet dusmu problēmas ne? Atkarība no datorspēlēm un varbūt bite Tev cenšas palīdzēt ar to un pirms runā muļķības, uzzini visus faktus, jo Latvijā ir viens no labākajiem internētiem pasaulē, bet Tev laikam to nesaprast.

B Bitenieks 19.12.2019

Nu ar Biti arvien trakāk iet, visi ģimenē esam par laimi prom. Mārketings šiem ar kļuvis kā 90 gados, kas viņiem taisa kaut vai darba sludinājumus. Tur neko salasīt nevar, viss nekvalitatīvs un neprofesionāls.

R Rty 20.12.2019

Slikti sakari,slikts internets!