www.sudzibas.lv BITE Interneta ātrums

Bite - Interneta ātrums

Nesen kā pārgāju no Tet uz bite mājas internetu, neko labu par šo internetu nevaru teikt, drausmīgi lēns, bieži pazūd, rakstīju uz bites epastu, saņēmu atbildi ka esot traucējumi dēļ tā ka mājai siena bloķējot signālu, ka jānovieto citā vietā, novietoju un nekas nemainās. Vēlāk atbildēja, ka vajagot pirkt signāla pastiprinātāju, pa 33eur, uzrakstīju ka tas nav normāli vēl prasīt naudu, ja nespēj sniegt attiecīgu pakalpojuma kvalitāti (dzīvoju Jūrmalā) , godīgi sakot esmu ļoti vīlies bitē kā kompānijā ar šādu internetu var vienīgi epastus lasīt, kaut gan bites signālu kvalitātes kartē rāda ka šajā reģionā internets ir super ātrs, diemžēl tas viss neatbilst patiesībai un kompānija par saviem vārdiem neatbild.

23.12.2020

K

T Tele2 misene 23.12.2020

Slikts lēmums, varējāt palikt pie tet.

K Karslbergs 23.12.2020

Iespējams, bet zvanīja Bites operators un piedāvāja ļoti izdevīgus nosacījumus, tagad ir skaidrs kapēc tik lēti tas maksāja.

Pats nopirku viņu to "signāla pastiprinātāju". Visvienkāršākā metāla TV antena, kas nekur nemaksā vairāk par 10 EUR.
Paši nespēj nodrošināt normālu pakalpojumu, bet tāpat atrod veidu kā savus krāmus iesmērēt pa 3x cenu.