www.sudzibas.lv BITE Iespēja izbēgt no BITE's negantā interneta līguma

Bite - Iespēja izbēgt no BITE's negantā interneta līguma

Iekritu viņu līgumā. Protams, ierīci nācās izpirkt, lai to lauztu. Tagad neiekrīti Tu - nopērc ierīci pa taisno - https://goo.gl/YFRiyN
Godīgi sakot, es nemaz nezinu, vai izmantojot savu ierīci, iespējams izmantot tos pašus nosacījumus un šādā veidā izbēgt no atbildības. Bet, ierīce pie šiem maksā 128 eiro, es piedāvāju praktiski jaunu par 50 eiro - tas ir gadsimta pirkums!

G Gatis Grečkovskis 03.08.2016

Šī ierīce ir domāta tikai tad ja tev ir kabeļinternets vai radio links. Parasts rūteris. Viņam nav iespējams ievietot SIM karti.

B besiibraucejas 06.09.2016

Normāls esi? Viņam ir tikai baroklis, citu (fizisku) savienojumu viņam nav. Internets nāk no mobilajiem datiem (ievietotās SIM kartes), kuru ierīce pārvērš par WiFi signālu, līdzīgi kā telefons, kad to pārvērt par hotspot.
Nav iespējams ievietot SIM karti :D labrīt - izņem, ieliec Tele2 vai LMT un aiziet, viņam nav ierobežojuma uz tīklu, kur nu vēl lietotāju.

N Normunds Voiciss 17.09.2016

Murgs ne INTERNETS. Tādi ātrumi BITES 4G internetam.0.44Mb/s
UPLOAD
0.44Mb/s Neiesaku sasieties ar BITES kompāniju.