www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, neskaidra informācija par līguma noteikumiem, atteikšanos no pakalpojumiem

Bite, GO3 televīzija - Slikts serviss, neskaidra informācija par līguma noteikumiem, atteikšanos no pakalpojumiem

Pārdomājiet rūpīgi savu lēmumu, pieslēdzot Bites Go3 Televīziju, jo attiekties no pakalpojuma ir sarežģīti un laikietilpīgi. Diemžēl arī klientu atbalsta personāls ir diezgan nelaipns, nesniedz skaidrus norādījumus un atbildes, kā attiekties no šī pakalpojuma. Vairākkārt zvanot uz norādīto tālruni, katru reizi tiek saņemta atšķirīga informācija par to, kā rīkoties šādā situācijā, kad tomēr izlemts pārtraukt sadarbību. Jāatzīmē arī tas, ka pieteikties pakalpojumam ir ļoti vienkārši, un tas neprasa daudz laika un pūļu. Šāda politika šķiet negodīga pret klientu, kā arī personāla attieksme ir visnotaļ neprofesionāla. Pēc šādas pieredzes noteikti neiesaku izvēlēties go3 televīziju.

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 22.02.2021

Sveiki!
Aicinām sazināties ar mums, rakstot ziņu uz [email protected]
Mūsu kolēģi palīdzēs tikt skaidrība ar Jūsu pakalpojuma līgumu un visus nokārtos!
Paldies!

M

O Oskars Ğēğeris 19.03.2021

Reklāma laba, ka nākamās paaudzes TV, bet nu pastāstīšu kā ir! Nu vnk es maksāju regulāri rēķinus, visu kā vajag! Tad nu lūdzu, ar GO3 ir problēmas, gan savienojoties ar internetu, bieži kārās pārraides, tiešraides, un pat filmas ko itkā var noskatīties! Reāli ja filma iet 1h20min, tad to ar visu raustīšanās labākajā gadījumā var noskatīties 2h30min! Un protams atteikšos no GO3, pārejot uz Shortcut kas ir 100 reizes labāks!

J Jano 27.09.2021

Ha, tieši tas pats bija. Trīs mēnešus cīnījos lai atslēgtu šo pakalpojumu. Zvanīju, gāju uz vietas utt. Ar lielām mokām, beidzot tomēr man atslēdza man to pakalpojumu.