www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite Go3 televīzija - Slikts serviss

Nolēmu mainīt telekomunikāciju provaideri un izvēlējos Bite go3 un mājas internetu, jovedmu ilggadējs viņu klients. Papildus tika iegādāts arī jauns televizors uz nomaksu. Nedēļa slaika sapratu, ka go3 man īsti nepatīk un gribu atteikties no tā. Bites darbinieks man laipni atbildēja, ka atteikties es varu, bet būs jāsamaksā visa televizora vērtība uzreiz, vai arī atgriezt televizoru. Un manu lūgumu pārformēt televizoru uz interneta līgumu man atteica. Jauka dāvana ziemassvētkos. Uzmanīgi lasāt pirms kaut ko parakstāt, briesmīgs serviss, nenāk pretī lojāliem klientiem!

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 22.12.2021

Labrīt!
Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam kopīgi risināt radušos problēmu. Jauku dienu!

Good Intentions 21.12.2021

Vienmēr jālasa un var arī mēģināt runāt par cita veida līgumu par ko parasti klusē takā mazāk izdevīgs.