www.sudzibas.lv BITE garantija

Bite - garantija

Labdien,
Nevienam neiesaku pirkt Bites salonveikalos mobilos telefonus. Viss jau būtu kārtībā ja tie nelūstu un nevajadzētu nest uz garantiju. Manam Nokia telefonam "nojuka" touch screens,. Zvanu uz Bite centru, jautāju vaio var nest uz jebkuru salonu nodot garantijai un vai var dabūt ārā no viņa kontaktu grāmatiņu, speciālists saka, "jā, bet tikai 4 salonos Rīgā to var izdarīt. Aizeju uz vienu no saloniem un tur speciālists saka, ka nē diemžēl to uz vietas nevar izdarīt , bet to izdarīšot servisā. Domāju, nu ok... Pēc neēļas zvans un man priecīgā balsī paziņo: "jūsu telefons salabots pa garantiju un nebūšot jāmaksā, bet vienīgi 6 LVL par kontaktu grāmatiņas saglabāšanu!" Uz manu jautājumu "kapēc Jūsu izplatītās preces nekvalititātes dēļ man kaut kas būtu jāmaksā, pie tam Bite iepriekš teica, ka to varēšot izdarīt par velti!?" uz ko arī jēdzīgu atbildi sagaidīt nevarēju (nu Jums tieši tas defekts , kad nav iespējams saglabāt kontaktu grāmatiņu utt.) zvanu uz viņu tā teikt līgumservisu MTTC, un šie vispār runā ar tādu attieksmi-kapēc tu vispār zvani, ko tu gribi un saka, "nu jā tāds ir mūs cenrādis". Zvanu Citādai kompānijai un saku , nu norēķinaties paši ar šo servisu, jo kā nekā Bite jau izplata nekvalitatīvu produktu!! Bet h.j tur, ja dribi varam izdzēs kontaktus un viss! Nav jau tā ka nevarētu samaksāt šos 6 LVL, bet tā arī ir nauda un + vēl princips.
Tāds ir viņu klientu apkalpošanas serviss!! Saglabāt kontaktus aizņemtu 2 min laika (savienot ierīci ar datoru, salabnot telefonu un ielādēt atpakaļ), bet tas maksā 6LVL. Es gribētu šādu darbu un darītu to par mazāku naudu, domāju ka 1 LVL par pāris taustiņu nospiešanu būtu ok!!

E

L Lauku Liene 05.02.2013

Tā jau Bites vaina, ka telefons uzkarās.. bet gan ražotāja ! Bites vaina būtu ja tev būtu probēlmas ar sakariem !

ArnisLipsis 07.02.2013

Ja tev tā ir bijis tad tas nenozīmē ka tā ir visiem, es biju panjeemis arī Nokia uz kredīta un jau 4 gadus nesūdzos. Bet Nokia pati pa sevīm vairs neražo tos labākos telefonus, takā nav ko brīnīties. Drīz nokias vispār pazūdīs

J Jons Plunts 30.08.2013

nu vispār telefongrāmatiņas saglabāšana ir kudi ietilpīgāks darbs kā domā. Visupirms jau jāuzvāra kafija. Tad jāpatur rokā telefons, tad brouzējot ziņu portālus jāizdzer kafija, jāsagaida kad beigsies kopēties porna ārējos cietņos, tad viņi jāatvieno, jo jāatbrīvo USB ligzda. tad jau atkal pusdienslaiks i klāt. Pēc pusdienām der nosnausties. Tad var sākt meklēt pareizo usb kābeli pie kura spraust, un kā par spīti tieši tajā dienā viņš ir uz mājām paņēmies līdzi un citus kantorī nevar sameklēt. Tātad, diena pa kāju. Nākamā dienā pēc krietnām brokastīm, uzpīpēšanas un pakakāšanas beidzot var piespraust to telefonu pie kompja un atklāt ka vēl pareizā softwāre jānovelk. Kad tas darīts, beidzot arī kontakti nokopēti. Tā ka, grozies kā gribi, bet labākajā gadījumā tas ir jēbels uz vesalu dienu.