www.sudzibas.lv BITE Funkciju ierobežošana mājas lapā ,,Mana Bite,,

Bite - Funkciju ierobežošana mājas lapā ,,Mana Bite,,

Funkciju ierobežošana mājas lapā, Mana Bite, man nav vēlēšanās izmantot antivīrusu, aplikāciju paku, atslēgt nevaru jo funkcijas nez kāpēc ierobežotas uz kāda pamata ja par kartes izmantošanu tiek maksāta pilna summa? Ja es nozaudēju tālruni, vai man to nozog nobloķēt es to no mājas lapas nevaru! Man jāskrien meklēt tuvākais bites veikals! Kāpēc jāreklamē mājaslapa ja tā nestrādā?

17.08.2020

V

M Max2020 18.08.2020

Varētu būt tā ka nav uzlikt manabite.lv profila lietotājs ka īpašnieks. Ja tas nav uzlikts tad ir ierobežota piekļuve gan pie detalizēta pārskata gan arī pie pakalpojumu bloķēšanas. Pārbaudīt vai jūs esat ka manabite.lv numura kontā īpašnieks. Ja ne mēģibiet to izlabot tad noteikti visu vares izlabot un mainīt. Tā pat arī bija man kad nebija uzlikts profils ka numura ipašnieks. Pamēģināt gan jau viss aizies. Cerams viss izdosies. Neredzu kur īsti bite vainīga šīja situācija.

Vagons Komā 18.08.2020

Telefonam uzpurn nevari uzlikt?