www.sudzibas.lv BITE "Ētiska" kompānija, turiet vecākus cilvēkus pa gabalu

Bite - "Ētiska" kompānija, turiet vecākus cilvēkus pa gabalu

Maniem vecvecākiem bija BITE. Viens no viņiem ir 1936. gadā dzimis, otrs 1939. gadā dzimis.

BITE nepakautrējās piedāvāt viņiem pieslēgt GO3 TV ar 2 gadu līgumu un maksu (katram) 5.00-6.00 EUR/mēn., jeb vismaz 120 EUR/gadā par abiem.

Protams, ka izmantot to viņi neizmantos, jo pat nezin, kas tas ir.

Iedevu abiem naudu, lai atslēdz, samaksājot laušanas maksu (ja nešaubos, tad kopā ap 70+ EUR), nerēķinot to, cik vēl bija ikmēnesi maksāts.

BET nepagāja pat pāris mēneši, BITE atkal nepakautrējās piedāvāt lielisku cenu, ar līgumu uz 2 gadiem UN pieslēdza atkal, šoreiz, par laimi tikai vienam no viņiem. Līguma laušana - atkal 50 EUR.

Papildus, BITE ir vienīgā kompānija no 3, no kuras aizejot, Tev būs jāmaksā pilna mēneša maksa. T.i. Aiziesi 2. datumā, maksāsi par pilnu mēnesi. Pārējas 2 kompānijas aprēķina proporcionāli.

Klienti Nr. 2193643 un 1216793

08.12.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 08.12.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

R

S Spuris 08.12.2022

Acīmredzot dažādi operatori jau zvanās un piedāvā pakalpojumu nezinot ka ir jau zvanīts .Mans ieteikums - pieprasīet no Bite ,lai numurus izdzēš no datu bāzes un nezvana vairs.Viņi jau to izmanto - operators par jaunu pieslēgumu saņem bonusu pie algas. Jo vairak pieslēdz jo lielāka alga.Ja to viņi nesaprot griezieties ar prasību policijā ar iesniegumu pret Bite.Jūs varat dabūt atpakaļ naudu un + naudu par morālo kompensāciju.

P PatiesiibasMeka 08.12.2022

Kopš bite ir vienlaikus arī viasat un tv3, idiotisma apmēra no šīs pterodaktilu kompānijas ir tikai audzis. Bet nu, ko tik neizdarīs, lai samazinātu rēķinu par pāris eur mēnesī..

Good Intentions 08.12.2022

Bite ir citāda kompānija un diezgan uzbāzīga, bet atkal te vecvecāki paši deva piekrišanu.

R Roberts_B 09.12.2022

Piekrītu, BET ņem vērā, ka vienam ir 86 gadi un otram cilvēkam ir 83 gadi. Līdz ar to, BITE tas neattaisno savā "ētiskajā" darbībā.