www.sudzibas.lv BITE Draudu vēstuļu sūtīšana neatbilstošam adresātam, problēmas nerisināšana, solijumu nepildīšana, slikts serviss Agnese Knipena

Bite - Draudu vēstuļu sūtīšana neatbilstošam adresātam, problēmas nerisināšana, solijumu nepildīšana, slikts serviss Agnese Knipena

"Kārtējo reizi vēršu jūsu uzmanību uz to, ka jūsu sūtītās vēstules netiek sūtītas pareizajam adresātam.
Šis cilvēks krāpnieciskos nolūkos ir norādījis svešu adresi un nez kādēļ, katrreiz izliekaties, ka to nezinat. (skat. pielikumu)
Ļoti nepatīkami saņemt uz savu adresi atgādinājumus par neapmaksātiem parādiem un draudus ar parādu piedziņas kompāniju.
Kas būs tālāk? Nāks izsitēji uz norādīto adresi?
Ņemot vērā, ka adresē dzīvo pirmās grupas invalīds ar runas traucējumiem, baidos viņš pat nevarēs neko iebilst šādas vizītes laikā."

Apmēram šādas sarunas tiek veiktas ar "Bite" Katreiz dzirdu solijumus atrisināt radušos situāciju, bet nekas netiek darīts.
Uzskatu šādu rīcību par nekorektu, no "Bites" puses par neprofesionālu un gaužām nožēlojamu, Agneses Knipenes priekšgalā.

K kreditorsPG 10.10.2016

Tāds laiks ir iestājies, kad daudzas lielās kompāijas, pat bankas, tā vietā lai paši risinātu savus jautājumus ar klientiem, vienkārši nodod piedzīšanu parādu piedzinējiem, kuriem nav ne interese ne liela varēšana iedziļināties situācijas detaļās. Viņiem ir papīrs un nekas cits vairāk viņu neinteresē.
Raksti sociālajos tīklos. Jo ātrāk to darīsi, jo, iespējams, vieglāk situāciju noskaidrosi. Visi lielie vairāk vai mazāk reaģē uz ierakstiem Twitter un Facebook. Šeit rakstītais gan viņiem ne silts ne auksts.

J Jānis Kļaviņš 13.10.2016

Pateicos par padomu un situācijas paskaidrošanu.

S Slepenais novērotājs 15.10.2016

Bite ir drausmīgs kantoris. Pārgāju pie cita operatora mēneša 3. datumā un man tika piestādīts rēķins par pilnu mēnesi. Nodeva lietu piedzinejiem, jo es mēnesi mēģināju dabūt paskaidrojumu kādēl man atnācis tik liels rēķins,ja esmu pārgājusi pie cita operatora, bet man neviens neko neatbild, tad prasa kaut kādas mistiskas paroles, tad saka, ka neesot saņēmuši manus epastus, lai gan uz tiem ir pat atbildēts kaut kas :D Nu neko, tagad komunicējam ar piedzinēju starpniecību. Es atsakos maksāt par piedzinējiem, nemaz nerunājot pat pilnu mēnesi par pakalpojumiem, kurus neesmu izmantojusi... Fuj. Drausmīgi