BITE - Defekts

UZMANĪBU! Es nesen Bitē nopirku jauno Samsung Galaxy A70 telefonu ar kuru komplektā nāk tikai viens lādētāja vads kuram abos galos ir tikai USB-C. Tas nozīmē ka lai varētu uzlādēt šo telefonu pie datora vai citas usb rozetes, nepieciešams pirkt jaunu vadu vai pāreju no tā usb-c uz usb (nezinu vai tādas eksistē, bet līdzi nenāca) . Biju dzirdējis par vienotiem lādētāju standartiem Eiropā, bet acīmredzot tādi vai nu tomēr neeksistē, vai arī kaut kādu iemeslu dēļ neattiecas uz šiem bite tirgotajiem Samsung modeļiem. : - /

24.09.2019

Ar

Ot Otis 24.09.2019

Atvaino, bet kāds te sakars Bitei ar to ,ka Samsungs tur kaut ko ne tā ''sakomplektējis''. Cik gadījies iegādāties ierīces no Bites, tad vienmēr viss ir bijis orģinālā iepakojumā.
Sazinies pats ar Bite un noskaidro. Vai sākumā apskati komplektācijas aprakstu, kas noteikti būs atrodams instrukcijā.

Vispasaules tragēdīja: nopirkt aparātu par 402 eiro un taupit 3-5 eiro uz kābeli!..

Ot Otis 24.09.2019

Te stāsts ir cits. Nepilnīga komplektācija, ja varam ticēt autoram. 3-5 eiro ir mazākā problēma, bet, ja nezināji, tad visi lādētāji un vadi tagad nāk līdzi jebkurai šādai ierīcei, lai visādi tādi ''vispasaules traģēdisti'' kā tu nespraustu klāt pirmo vadu,kas pa rokai, bet pēc tam čīkstētu, ka ierīce vairs nestrādā vai tirgo brāķus. (hihihi)

USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector
================
Ladetājiem kada ligzda? USB-C. Tad komplektācija ir pilna! Datoriem sen jau ir USB-C!

Falconxd 24.09.2019

Bet šim modelim nāk tāds vads, usbC uz usbC

Ventilators 24.09.2019

Pirms bļausties, ka operātori RAŽO telefonus, būtu sazinājies ar Samsung Latvija atbalsta centru un uzjautājis, kādai jābūt ir komplektācijai. Kā arī komplektācijai jābūt norādītai iepakojumā ar visām atzīmēm (iepakojuma saturs, kas nopērkam atsevišķi jeb Optional).
Atkarībā no reģioniem komplektācija var atšķirties un tas varētu ietekmēt tikai Strāvas adaptera un austiņas esamību. Kabelis, kāds ir tāds ir.

Tikko sapratu, ka eiropas savienība tevi ir piečakarējusi. Ziņas/jaunumus nelasi līdz galam un neko nezini līdz galam. Telefons droši vien jums arī neiet, jo neesat mēģinājis to ieslēgt ar pogu...

Es svetdien arī nopirku Samsung Galaxy S10: komplekts arī atšķiras no ta, kas ir Krievijā - nav adapteri "microUSB-USB TYPE-C"... Nu un? Nopirku Ķinā...

Jānis 26.09.2019

Tikpat labi es varu uzcept sūdzību par to, ka nopirku Bitē Iphone bet tur nav uzstādīts android, jo redz esmu pieradis pie androis bet gribu iphone!

Ma macbeton 26.09.2019

Nu bet pērkot jāapskatās ko pērc!