www.sudzibas.lv BITE Dārgi rēķini par internetu, bet kvalitāte briesmīga.

Bite - Dārgi rēķini par internetu, bet kvalitāte briesmīga.

Tas ir briesmīgi, tagad kad sākās attālinātās mācības. Un katri dienu ir nepieciešams internets, tas burtiski raustās. Atverot failu parādās nav savienojuma. Visai ģimenei ir Bite un mēs pat video nevaram paskatīties, kad rada nav savienojuma. Vakaros tā ir traģēdija, neiespejami. Tiešām tik dārgi jāmaksā. Par tik šausmīgu pakalpojumu..saprotam kad jamaina operators. Nevienam neiesaku.

13.11.2020

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 16.11.2020

Sveiki! Lūdzam sazināties ar mums, rakstot ziņu uz [email protected], lai mēs varētu palūgt tehniķus pārbaudīt Jūsu pieslēgumu. Paldies!

M Max2020 15.11.2020

Es ari esmu Bites klients bet varu jums teikt vienu kad visiem operatoriem tagad sakara ar attālinātajam mācībām un darbu internets būs lēnāks nekā parasti tas ir jo vairāk cilvēku to lieto vienlaicīgi viena vieta kur atrodas viena bāzes stacija. Un vispār arī LMT gan arī Tele2 vakara ari var būt pārslogoti un internets ari var būt zem katras kritikas gan tagad gan ari pirms attālināta režīmā ieviešanas. Ir bijis gadījums kur Bitei ir ātrs internets un Tele2 vai LMT ir bijis vai nu lēnāks vai vispār nekāds. Man marta bija tā ka LMT mājas internets pat brīžiem pa dienu bija knapi 3mbs bet Bitei bija atraks kaut kur varbūt pat 20mbs. Es uzskatu kad nav jēgas mainīt operatoru tikai dēl šī kad ir attālinātas mācības un darbs jo visiem 3 operatoriem ir tagad noslogotāks tikls neka parasti. Bet ja patiešām ir kāds iemesls kad Bite ir slikts operators vai ka citādi tad var protams mainīt operatoru bet šobrīd tas diezvai uzlabos situāciju. Man ari ir virtas kur Bitei internets ir lēns bet paldies dievam kad mājas ir Tet internets kas mana gadījumā ir stabils un ātrs. Man būtu ari jautājums vai Bitei vienmēr ir bijis lēns internets jūsu vieta? Ja jā tad varat mainīt operatoru bet ka teicu tā diezvai tas kaut ko mainīs šobrīd ārkārtas situācijas laika. Es gan tā nesteigtos ar Biti kā operatoru neietikšanu jo šis ir gadījums kad visa pasaule ir jābūt mājas jāmācas un jāstrādā tas ir skāris visā pasaule visus operatorus ka ari viņu klientus. Taka secinājums tagad šija laika ir tāds ka jebkuram operatoram var būt lēnāks integrēts ka parasti vai vel sliktāks nekā parasti dēl pārslodzes.