www.sudzibas.lv BITE Darba vide

Bite - Darba vide

Es novērtēju šī uzņēmuma darbību, bet diemžēl vadītājs neprofesionāli pārvalda komandu un nepieņem nepieciešamos lēmumus, kas bieži rada neskaidrības un neefektivitāti darbā.

Slikta vadība ir radījusi saspīlētu darba Vidi, kurā komandas locekļi jūtas neapmierināti un neiedvesmoti. Tas negatīvi ietekmē uzņēmuma kopējo tēlu un klientu apkalpošanu.

Uzņēmumam būtu jāapsver vadības maiņa vai nepieciešamība uzlabot vadītāja prasmes, lai nodrošinātu produktīvāku un harmoniskāku darba Vidi. Šis uzņēmums potenciāli varētu sasniegt daudz labākus rezultātus ar labāku vadību.
Ar Cieņu, Kristina

01.11.2023

A anse22 01.11.2023

Potencials šai firmai nava, jo viņi ieņem 1 vietu reitinga starp krapniekiem, stasta vienu bet liguma pavisam kas cits sarakstits, un ligums ir uz 5 lapam lai klients reali nevaretu pa 5 minutem viņu izlasit, jo steidzina visu laiku, tapat šaja portala ir ļooooti daudz sudzibas tieši par krapniecibu no Bite, tapec oec 2-3 gadiem tada Bite vairs neeksistes jo klienti muk pie citiem operatoriem

L Legioner16 12.12.2023

Precīzi pateikts, ļoti uzmanīgi lasiet līgumus! Esiet uzmanīgi ar uzspiesto GO3 tv, neiesaku to pieslēgt!