www.sudzibas.lv BITE "citāda kompānija"

Bite - "citāda kompānija"

Nesen pārgaju no BITE pie cita operatora.
Pāriešana no viena operatora pie cita notikas mēneša vidū. Līdz at to nākamā mēnesī saņēmu rēķinus no diviem operatoriem. Jauns operators, pie kura pārgaju, ir godīgi atsūtījis rēķinu par pusmēnesi, bet cik es biju izbrīnīta saņemt BITE rēķinu:
1) rēķins bija izrakstīts par veselu mēnesi (noradot datumus no 01.03 līdz 31.03);
2) gala summa bija lielāka par fiksēto tarifa maksu.
Nekādi papildus pakalpojumi netika izmantoti un es biju gatava saņemt standarta rēķinu, bet nu nekāda gadījuma ne lielāku.

Pekšni atcerējos, ka BITE taču mums ir "citāda kompānija"! Nolēmu uzrakstīt viņiem epastu ar prasību izskaidrot situāciju. Atbildi gaidīju nedēļu, tad uzrakstīju atkartotu vēstuli. Atbildes nebija. Uzrakstīju jautājumu - priekš kam tad eksistē info epasts ja uz to nereaģē? Tad atbildi gan saņemu, ka "reaģējam gan". Bet es sev piefiksēju, kad rakstīju pieklajīgi - atbildes nebija vairāk kā nedēļu.
Pēc šā visa nav brīnums ka pie mums vairāk un vairāk cilvēku kurie uzreiz uzsāc sarunu ar "uzbraukšanu" un rupību. Mēs taču nesaprotam kad mums jautā pieklājīgi, vai nē, BITE "citāda kompānija".

Manu situāciju BITE tā arī neatrisināja.
Ja šis gadījums man būtu bijis ar kādu citu operatoru, es tad pat nesāktu viņiem rakstīt. Jo neviens cits operators nereklamē sevi kā esam: "citāda kompānija".

Iesaku neuzķerties uz reklāmu, bet pie operatora izvēles pieiet ar "auksto galvu", izvērtējot tikai pašus piedāvājumus un tajos iekļautos pakalpojumus.

Un BITE nav "citāda kompānija", bet ir standarta PARASTA kompānija + ar sudīgu komunikāciju.

E

S super 20.04.2013

nepiekritu. es ari pargaju uz biti, vini godigi atsutija rekinu tikai par reali to periodu kad jau biju vinu klients, savukart tele2 no kura aizgaju atsutija maksat par visu menesi :/

zubila 20.04.2013

Nepiekrītu. Tā ir kad pāriet mēneša vidū. Tad jau drīzāk tai jaunajai kompānijai vajadzēja Tevi brīdināt, kas notiks. Es personīgi brīnos, kur viņi atrod tik daudz labos vārdus, pat pēc izstāšanās. Nu muļķis arī baznīcā dabū pērienu, tāda tā dzīve ir.

L Latio Fox 20.04.2013

Bite nekad neatbild uz e-pastiem-ja vien tas nav e-pasts, par to, ka kaveets maksaajums:)
Taada nu ir sii gaadiigaa kompaanija:)
Man driiz beidzaas liigums...jau meenesis, kaa censos viniem to atgaadinaat-tacu nereagee vispaar!
Olga ar Peeteri looti aiznemti laikam:)

Y YoYo 20.04.2013

Kādā sakarā ir jāmaksā par pilnu mēnesi... tas ir klajā pretrunā ar likumdošanu!
Pie pakaļas tos Bites utu līgumus, likumam ir lielāks spēks un tas neparedz maksāt par pakalpojumu, kurš jau ir atslēgts!
Vajag viņus drāzt par šito, tāpat kā Viasat!
Tiem arī patīk prasīt naudu par nesniegtiem pakalpojumiem!