www.sudzibas.lv BITE Cilvēku maldinasana

Bite - Cilvēku maldinasana

Lūdzu uzmaniet savus vecos cilvēkus, jo bite ir veikli darboņi, kuri bez garam sarunām noslēgts līgumus par lielām naudas summām uz vairākiem gadiem. Nepaskaidrojot ko tas nozīmē. Tikai pakalpojumu kvalitāte galīgi garām. Esiet uzmanīgi, tā tika apvardota mana paziņa, kam tagad nepar ko būs jāmaksā 36 mēnesi un liela summa. Kaut viņa neizmanto internetu, bet jāmaksā. Neiesaku bites pakalpojumu. Internets galīgi garām, te ir te pazūd, bet bite savu vainu neatzīst. Konsultants sāka pie vainas mūra sienas, un iesaka iet pie loga, varbūt sēdēt uz palodzes 9 stāvā?

12.06.2020

L Liena Lienux 06.02.2020
Slikts serviss

Slikts serviss, zvanu bērnam, kurš mācās un dzīvo Ogrē, bieži nav zonas. It kā internets darbojas, bet, kad zvanu, bieži saka, ka pašlaik adresāts nevar atbildēt. Kur ir kvalitāte un par ko maksājam?

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

W waka 12.06.2020

Ko nozīmē “ne par ko jāmaksā”?
Vispār neko nevar saprast
Cilvēks ir pasūtījis internetu uz 3 gadiem ko nelietos vai kas?

Cilvēks devās uz salonu lai iegādātos planšeti, konsultants tūlīt steidza ieteikt mājas internetu, cik tas esot labs un lēts, tā kā cilvēks slikti redz un no tehnoloģijām neko nesaprot,tad konsultants ātri visu nokārtoja.Pazvanit nevar SMS arī nē tikai internets, kurš ļoti slikts.

W waka 13.06.2020

Pag vēlreiz

Tavs gados vecais radinieks vai draugs devās bitē nopirkt planšeti, kura bija vajadzīga neskatoties uz sliktu redzi un tehnoloģiju nepārzināšanu, pārdevējs atrunā un cilvēks planšetes vietā paņem internetu uz 3 gadiem
Aizejot mājās saprot, ka no mājas interneta nevar nedz piezvanīt, nedz aizsūtīt sms, un nav arī planšetes

Es pareizi sapratu?

Planšeti nopirka tikai klāt mājas internets uz 36, mēnešiem par 22eiro katru mēnesi.Kad es parbaudiju interneta pieslēgumu tas ir slikts sevišķi veicot video zvanus, naktī.Vai vakaros pēc 17.

M Mareks 12.06.2020

Mulkibas internets ir gana atrs. Un kad nema vajadzeja ar galvinju domat vai nemt pavadoni kas saprot.nau ko rakstit mulkibas

Interneta pieslēgums tiešām slikts, mainās ik pa minūtēm.Ne jau visiem ir ko paņemt līdzi.Ir arī vientuļi cilvēki,un cilvēks gados maz ko saprot,no tāda interneta.Tapec uzticas konsultantam,bet viņš nav ieinteresēts ko smalkāk paskaidrot,tikai ātri noslēgt līgumu.Un tas kas rakstīts ar smalkiem burtiem,tur vajag palielināmo stiklu,lai izlasītu.

Šodien Bite ļoti laipni atsūtīja,ka par līguma izbeigšanu jāmaksā 135, eiro+par tarifa plānu 192 lūk tā Bite pelna naudu.Un zinu ka mana paziņa nav vienīgā kam šādā veidā Bite ir ieskalojusi,cik mēs laba draudzīga kompānija.Neticiet nevienam vārdam,tur visur ir meli.