S saunaas 15.06.2012

Es arī pati jau trīs mēnešu lietoju Biti, un Esmu apmierināta, pirms tam bija tele2

Z zaptesburka 15.06.2012

Nav sūdzība? Nubet šī nav lapa reklāmām, tāpēc šis ieraksts sanāk diezgan nevietā. Laikam nebūsi pareizi sapratusi šīs lapas ideju. Tad nu paskaidrošu - šādus uzsaukumus labāk liec kādā sludinājumu portālā, bet, ja ļoti šeit gribas izpausties, tad pagaidi, kamēr būs arī kāda sūdzība.

Y YoYo 15.06.2012

Bet vajag iet pie Tele2 un kopā ar menedžeri sakārtot pieslēgumu, citādi saslēdz visu, vajag vai nevajag un ta paši brīnās, ka lieli rēķini.
Man LMT arī kādu laiku atpakaļ rēķini likās par lielu, devos pie menedžera, nosēdejām minūtes 15, optimizējām situāciju, rezultātā rēķini ir par 50% mazāki un mani pilnībā apmierina.

A Alise7 15.06.2012

1.šī nav reklāma! 2.es gaju pie tele2 un centos atrisināt, bet tas tik uz 2, 3men, tad atkal vis no jauna. Jā, varbut vini visus klientus nepzog, jo tad tas izskatitos parak aizdomigi un novestu pie tiesas darbiem, bet diemzel par izkraptiem 50ls neviens tiesā nesudzes, jo tas netmaksajas un tele2 operatori to saprot. Cilveki, kuriem ir laimejies, to nekad nesapratis...lidz laikam.

Z zaptesburka 17.06.2012

Alise7, bet, kā jau pati teici, šī nav arī sūdzība, tātad šajā lapā tā neiederas.

eduardo 01.02.2013

Atbalstu Tevi, man arī ir Bite un ļoti apmierināts. Viss darbojas un viņi vienmeer brīdi par kautkādām papildus izmaksām vai vēl ko tādu kas saistīts ar naudu.