www.sudzibas.lv BITE Brāķēts telefons

Bite - Brāķēts telefons

2011.gada 1.jūnijā es iegādājos telefonu (Nokia modelis: C3 - 01) ar „Bite: pieslēgumu uz 24 mēnešiem, ar ikmēneša maksājumu 5.50 Ls (šā perioda laikā) un ar pirmo iemaksu 30 Ls. Pēc pirkuma bija pamanīti sakaru traucējumi un problēmas programmas nodrošinājumā. Pie sarunas pēkšņi zuda skaņa un pārklājuma zona, bet izmantojot mp3 atskaņotāju " zuda" atmiņas karte.

2011.gada 6.jūnijā es ierodos „Merķeļa centra” un informēju pārdevēju par radušo situāciju un lūdzu samainīt preci pret citu aparātu vai atdot atpakaļ naudu. Pārdevējs kategoriski atteica man un teica ka pie vainas ir Krievijas mobilo sakaru operators, (kuru es lietoju) un ja es lietotu Bites izsniegto SIM karti, tad man nebūtu nekādu problēmu. Es uzrakstīju pretenziju un man telefoniski atbildēja ka jāveic ekspertīze.

Tagad jau mēnesi es lietoju Bites SIM karti un problēma ar pārklājuma zonu un skaņu man turpinās ka ar Krievijas operatoru. Un braucienā uz Krieviju bija tas pats.

2011. gada 2.augusta es atdevu telefonu uz ekspertīzi. Ceru uz meistara profesionālitati, atšķirībā no Bites salona darbiniekiem.

R

X xpuika 10.01.2013

Tu laikam esi stulbs ja nesaproti ka pārdevējs neko tev nevar tā vienkārši ņemt atpakaļ bez jebkādiem pārbaudījumiem... Latvijas mazcenas telefoni ir visi brāķētie!!!