www.sudzibas.lv BITE Bojāts planšetdators

AtrisinātaBite - Bojāts planšetdators

Draugs nopirka planšetdatoru. Iedevu naudu un viņš devās iekšā veikalā bite Ogrē iegādāties planšetdatoru Huawei Mediapad t5. Devāmies mājas priecīgi uzstādot planšetdatoru secināju, ka viņš karās. Pēc vienas dienas planšetdators sāka mest ārā no aplikācijām un no playveikala, vairāk Saka lagot, kaut vai atmiņa bija tukša. Nolēmām doties nākošajā diena uz bite salonu, kur to iegādājamies. Pirms devāmies nākošajā diena uz veikalu runāt par šo situāciju. Mēs nolēmām uzlādēt plašetdatoru līdz 100%, kad devos gulēt planšetes akumulātora līmenis bija 100% noliku to kastīte vietā. Kad pamodos no rīta lai nestu viņu uz biti planšet datoram bija 2% un viņš bij izslēdzies. Īsuma teiksim, ka planšete neko nevar izdarīt viss karās un met ara. Un bite atsakās to mainīt pret jaunu, jo paši secināja, ka bojājumu nav. Paldies bitei ka zaudēju naudu tiešām lieliska dāvana ziemassvētkos. Pretīgi paliek, ka neko nevar darīt, lai cilvēks staigā ar bojātu preci paldies!

13.12.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 14.12.2021

Labdien!
Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam atrisināt problēmu. Jauku dienu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dūmiņš 14.12.2021

Paldies , šodien tika samainīta planšetdators. Nesaskaņas tika atrisinātas. Paldies, par sapratni!

D