www.sudzibas.lv BITE Bojājums

Bite - Bojājums

Personīgi vairs nezinu kā rīkoties, tāpēc rakstu jums. Septembra sākumā bitē nopirku jaunu Iphone 12 Pro Max. Palietoju 3 dienas un viņš jau nokārās, tādā ziņā ka negāja ne kamera, ne skaņa, ne kādas aplikācijas. 4 reizes esmu telefonu nodevusi servisiem, kur man pasaka, ka telefonam defektu nav un sūta atpakaļ. Esmu daudz reizes zvanījusi un rakstījusi bitei iesniegumus, kur man jau vairākkārtīgi ir atteikta telefona maiņa un naudas atgriešana, jo “nav iemesls to darīt un telefons ir labā stāvoklī” video ir redzams, ka telefons tiešām neiet. Telefons maksimums ir lietos 2 nedēļas kopumā 3 mēnešu laikā. Pats telefons vairāk ir bijis remontos nekā manā lietošanā. Es tiešām nezinu vairs kā rīkoties, tāpēc varbūt varat kā palīdzēt.

01.12.2021

Papildināts obertepatrīcija 01.12.2021

Video iespējams redzēt instagram kontā @patricija_oberte

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2021

Labrīt!
Ļoti skumji dzirdēt par Jūsu nepatīkamo pieredzi. Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam nekavējoties atrisināt problēmu. Jauku dienu!