www.sudzibas.lv BITE Black Berry

Bite - Black Berry

BITE durit. Proverjaite svoi s4eta vnimetel'nee. 4 raza lovila na s4etah. Sei4as polu4ila s4ot 366 ls. vedu razbiratel'stva. Oni otkazivajutsa prinjat' svoju owibku.
Nikogda, nikomu ne pozelaju idti v BITE!
2 goda u nih, zaleju 4to uwla s LMT. Za 2 goda poimat' kompaniju na horowie den'gi, eto sliwkom. Zakon4itsa kontrakt, uidu ne zadumivajas'!
Ja o4en' nedovol'na kompaniei. Budu zalovatsa vezde gde vozmozno!!! Obesjaju.

O

MacBeton 29.04.2010

Pirmkārt iemācies valsts valodu.
Otrkārt, tu esi tik pārliecināta, ka tavs telefons nezvana uz visādiem maksas nummuriem? Kamēr neesi apskatijusi zvanu izrakstus - nedirs!

O Olga 03.05.2010

Andron Mc 29-04-2010
šis saits divās valodās! Gribu rakstīt krievu valodā, rakstīšu, un nepavaicāšu Tevi. Es personīgi zinu latviešu valodu, varbūt ir kādas kļūdas, bet tas man netraucē, jo komunicēt ar latviešiem varu. Bet Tu Andron Mc, nezinu, vai Tu zini, vai nezini krievu valodu un.c.

Un kam ir labāk cilvēkam, kurš zina latviešu, krievu un angļu valodas, vai kad zin tikai latviešu valodu?? pretīgi...

K Kakulācis 13.06.2010

Nu tad raksti krieviski un nedirs! Sava sūda translitu iebāz atverē!

L LapsatoOlga 20.03.2011

Olga, NEVIENAI pamatnācijai NAV jāzin visu attiecīgajā valstī dzīvojošo minoritāšu dzimtās valodas. Atkārtoju NAV jāzin. Taču minoritātēm Valsts valoda IR jāzin.

Savukārt raksta autorei iesaku sekot līdzi tam, kā viņa izmanto savu mobilo tālruni. Varbūt jāpārtrauc zvanīt uz telefona numuriem, kas sākas ar 909!

V VilkstoOlga 20.03.2011

Jūs laikam neesat iepazinusies ar līgumu, kuru parakstījāt. Ak, jā Jūs jau nezināt valsts valodu, bet līgums saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir valsts valodā.

Izlasiet līgumu kārtīgi. Īpašu uzmanību pievēršot pušu saistībām un pienākumiem.

A Aldis 30.06.2011

Ha Es panjemu 2 blackberry bold 9700 bold uz liguma pa 1 ls katru un aiztentereju uz uk!varat atsukat man bite un sudzat kur vien gribat, par isu jums rokas, lv man nekas nepieder :D