Bite - Bizness

Liekas ļoti interesanti, ka attālināti ir iespēja pieteikt da jebkuru pakalpojumu no šiem pašu sauktajiem "draudzīgajiem".
Bet tad, kad saproti, cik patiesībā slikts ir serviss un pakalpojums pats par sevi, aiziet no šī bites klientu saraksta ir sarežģītāk, kā jebkur citur.
Bites klienti iet prom pa kreisi, pa labi. Un jaunā sistēma paredz, ka maksāsi tā vai tā.
...
Biju bites klients vairākus gadus, mainoties dzīves vietai un dzīves stilam, nolēmu, ka man nepieciešams spēcīgāks interneta pārklājums, līdz ar to gāju uz Lmt. Pagājuši ir 2 Mēneši un pēkšņi *badāc*, maksājiet 38 eur par pakalpojumiem, kurus jūs neizmantojat.
Un atteikties no pakalpojuma varat tikai bites filiālē. Ā.. Un vēl kas...20 eur par to, ka vispār ejat prom. Tas tā laikam, profilaksei.
...
Ļoti necienu šādas kompānijas, kas ar viltu iegūst naudu un uzdodas par "draudzīgajiem".
Nevienam neiesaku lietot "bite" pakalpojumus - internets slikts, ja vispār ir pārklājums, serviss slikts, ja vispār paceļ, ko tur vairāk piebilst.

21.03.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 22.03.2022

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

M Max2020 21.03.2022

Lasot visas šīs sūdzības diemžēl par Biti tiešām labs priekštats par viņiem nerodas. Pievienoju viņu atbildi uz kuru man sniedza Bite par to kādēļ kad no viņiem iet prom ir jāmaksā par pilnu mēnesi jo diemžēl Bitei ir šāda politika un komercprakse un līdz ar to man kā Bites klientam šīs liekas arī nepieņemami un vārds "draudzīgā kompānija" Bitei diemžēl neatbilst. Par interneta ātrumu un tīkla pārklājuma neesamību es varu daļēji piekrist. Kopumā Bitei patiešām trūkst bāzes stacijas un līdz ar to tīkla pārklājuma un kvalitāte līdz ar to ir slikta. Par interneta ātrumu kā jau minēju varu piekrist daļēji jo esmu ar Biti saņēmis pat ļoti pieklājīgu un lietojāmu interneta ātrumu un līdz ar to kvalitāti taču zinu kad līdz arī visam Bites tīklā īpatnībām kuras parastam lietotājam neinteresē un ir nesaprotamas ir bieži nestabils un slikts internets kā arī protams arī zvanu kvalitāte līdz ar bāzes staciju neesamību bieži nav laba. Ar šo visu es vēlos pateikt kad Bitei ir arī labs internets taču viņu politika un viss pārējais kas saistīts ar tīklu un bāzes stacijām ir līdz galam nepārdomātas tādēļ ja ir vajadzīgs stabili un labi pakalpojumu jāņem diemžēl par prieku LMT viņus jo diemžēl Latvijā līdz šādam tīkla pārklājumam kurš ir ļoti daudz vietās vairāk pat vēl joprojām diemžēl pat par Tele2 tātad līdz ar to ir tikai diemžēl viena izvēle ja esi biznesa klients jo arī Tele2 nevar nodrošināt tik labus pakalpojumus kur nu vēl Bite. Ceru ka jums viss ar Biti izdosies nokārtot un varēsiet lietot sev piemērotākus un labākus mobilos sakarus. Pievienoju arī attēlu kurā ir redzams mans labākais Bites interneta ātrums 4G+ tīkla Liepājā.