www.sudzibas.lv BITE bites parstavja neizskaidrosana

Bite - bites parstavja neizskaidrosana

Esmu loti neapmierinata ar bites pakalpojumiem,3menesu lietoju bites pakalpojumu,tarifa planu 3.50....sapratu ka tomer zelta zivtina mani labaak apmierinaja,sodien aizgaju uz bites filiali,sakot ka velos atteikties no bites pakalpojumiem,teikdama ka izmantoju tarifa plaanu,parakstot iesniegumu,veel paarprasiiju vai no oktobra menesa man vairs nebus bites pieslegums,bet pec paris stundam konstateju ka manu telefona numurs ir blokets...esmu nepatikami parsteigta,kapec bites konsultants nepateica ka mans numurs tiks blokets pec paris stundam,zinot ka izmantoju tarifa planu...kapec man butu jamaksa par rekinu,ja palika neizmantotas sms,un zvanu minutes...tas tomer ir veselas 4dienas...tik daudz reklame biti,ka vienu no labaakajiem,manas acis viens no sliktakajiem pieslegumiem..

K kurmiks3 27.09.2012

Bitei ir LABS pieslegums un tarifs.Daudzus gadus viss ir kartibaa.

N neteiksu 27.09.2012

nu marite ir lauciniece, stulbaa zoss

T terjers 27.09.2012

Neesmu lauciniece, bet BITE ir kretīni! Sū..dīgākais operators Latvijā, bet nu tās trulās reklāmas!

K Klubnichka 30.09.2012

Mana gjimene un es visi lietojam Biti un esam apmierinaati!

A anon 13.10.2012

Tu padomā loģiski... :D Tu uzraksti iesniegumu par atteikšanos no pakalpojumiem. Hallo?!?!? Ja tas tehniski būtu iespējams, tad uzreiz pēc paraksta uzlikšanas vajadzētu atslēgt numuru, ja vien iesniegumā neesi norādījusi precīzu datumu ar kuru vēlies pilnībā lauzt līgumu.
Pakalpojumu sniedzējam nav jādomā Tavā vietā par to, kad atslēgt, ja viņi ir saņēmuši iesniegumu. Viņi rīkojas pēc procedūras un atslēdz, kad tas ir iespējams, protams, ja nav norādīti precīzi laiki, kad to veikt.

Nepamatota sūdzība