www.sudzibas.lv BITE bite melo

Bite - bite melo

Kad pievienojos bites tīklam, jeb beefree, un tas bija, kad bite tikai ieradās Latvijā, man tika apsolīts, ka tagad VISI ZVANI VISU MŪŽU bites tīklā BŪS BEZMAKSAS! Attiecīga īsziņa tika atsūtīta! Tomēr šodien atnāca īsziņa 0.11 centi maksās turpmāk sarunas šajā tīklā! Par šādu klaju manis piemānīšanu aizeju no šī tīkla! Tāpatās arī aicinu visus pārējos beefree piemānītos lietotājus pamest šo tīklu!

TasEsLV 25.04.2017

Nuuuu. nekur citur tu neko lētāku diezvai dabūsi cenas ziņā. pārej uz pēcapmaksu un dzīvo laimīgs.

K Kristaps121212 25.04.2017

Vispar nesaprotu ko cilvēki visu laiku čīkst , paņem un pārej uz pēc apmaksu . :D
Nekas nekad nav mūžīgs arī nedz Tele2 un LMT. :D

"VISI ZVANI VISU MŪŽU bites tīklā BŪS BEZMAKSAS!" - viņi laikam toreiz necerēja, ka mūžs būs tik ilgs...

S Stenlijs 26.04.2017

Ar bitēm nekad neko nevar zināt

B Bifri lietotājs 26.04.2017

Es uzticos savai Bitei! Tā ir stabila un godīga kompānija, kas ar saviem solījumiem nemētājas. Arī man atnāca īsziņas par kautkādiem tur centiem minūtē. Bet to sūtītājs ir kāds noziedzīgs viltvārdis, kurš ,cerams, arī saņems savu sodu!

D Dusmigss 29.04.2017

Bifree lietosana arzemes vairs nebus iespejama pec 1.junija. Luk ta, pavisam vienkarsi... Bite nogriez sakarus ar tuviniekiem dzimtene. Bite - stabili negodiga un meliga kompanija, kas neciena savus ilggadejos klientus!

R Reinison Reinisons 01.05.2017
Tīkla pārklājums

Pāvilostas apkārtnē ir ļoti nepadstāvgs pārklājums Bites tīklam. Esmu vairākārt sazinājies ar Bites operātoru. Bet vienīgais ko spēj piedāvāt ir sarunas 2G tīklā. Par internetu Pāvilostas apkārtnē varat aizmirst!

P Pretenzija Pretenzija 03.05.2017

Lai nāk cita kompānija, Lillā Latvija! :D :D :D Ar akcijām un mūžigiem solījumiem un lai izgriež pogas bitei, lmt, tele2, kas ir, mārketings " žūst " ārā? :D

J janissinaj 09.05.2017
Krāpšana

Bite, suta nepamatotus rekinus,
neiesaku iet pie bite
pectam vairs netiksi vala no viniem

E Es BiFri 14.05.2017

Man arī ir BiFri. Es gan sagaidīšu kad sāks noņemt naudu par zvaniem BITES tīklā. Tad vērsīšos ar iesniegumu PTAC un Policijā par krāpšanu. Iesaku arī citiem tā darīt. Pāriet pie cita operatora var arī vēlāk. Sākumā jādabū kompensācija no BITES.

A acteks86 01.06.2017

Nu jā. Melo. Izskatas, tas bija tarīfu plāna mužs, nevis kaut kāds vēl "mužs". Tarīfs nomira un mužs izbeidzas. :xD
Un kur tad iet? Pie LMT? Tur tak kosmiski tie tarīfi. Pie TELE2? 8/50 mēnesī ar pieslēgumu vai 3.99 ar ZZ (un bez viesabonēšanas). Bite piedāvāja pāriet uz "100 MB Vietējais" par 6.50 ar atlaidi pirmajam gadam 40% (3.90 tad sanāk), ar bezlimitu uz LMT, Tele2, Bite, Lattelecom un 100 MB Interneta. Tas ir pat lētāk nekā ZZ.

E Es BiFri 01.06.2017

Pie kā iet jāizvēlas pašam izvērtējot vajadzības. Es līdz brīdim kamēr sūdzību izskatīs attiecīgās iestādes visiem savējiem piezvanīšu un gaidīšu kad man atbildēs. Tad nevajadzēs maksāt 0.11 euro minūtē.

A alex123 07.07.2017
uzbāzība

Esmu bites klients un izmantoju priekšapmaksas papildināšanu, pēdējā laikā bieži zvana bites
operators un piedāvā pieslēgumu ar 50% atlaidi/ 3.20 mēnesī.
Vai šim piedāvājumam var ticēt, vai nē?

J Jurij S 20.07.2017
Net 4G