www.sudzibas.lv BITE Bite jaunie tarifu plāni

Bite - Bite jaunie tarifu plāni

Uzķeros uz BITE reklāmu par jaunajiem tarifu plāniem. Darba secifika tāda, ka visu nedēļu jābrauc apkārt pa visu Latviju, nepārtraukti sazinoties kā ar "ofisu", tā ar klientiem. Nekādu SMS, MMS, Datu - tik runāt. Zvana gan man, bet vairāk protams ka es.
Jaunais BITE 8.5 tieši ka man radīts. Paskaitiju - man rēķins vis maz 2-3 reizes mazāks būs. Laime! Sazinajos ar 1601 - vai nav kādu zemūdens akmeņu - savienojumu maksas, sarunu garuma ierobežošana (gadās un stundu klausuli nenolikt - puse mana darba tas ir skaidrošana. "Viss ir labi- tik nāc pie mums!"
Nu paņēmu savu BiFri (kuru izmantoju līdz šīm minimāli, jo padārgi, tik ienākošiem, iemetu 20 Ls, aktivizēju BITE8.5 un devos ceļā. Uz visu nedēļu. Viss izskatijās labi .
Otrajā dienā karte noklusa un nāca informācija ka man jāsazinās ar 1601 "un mēs Jums visu nokārtosim". Bet piezvanīt no kartes arī uz šo numuru nevarēju. Prasīt no klienta telefonu bija neērti, tik nākamā dienā tiku līdz kioskam un nopirku vel vienu Bite karti - lai sazvanīt 1601 un pieteikt bojājumu.
Izrādiās BITE paši noblokēja ... un man vajag ierasties BITE salonā un tik tur var atblokēt. Tik rīt es atgriežos Rīgā - nedēļas dabs ir norauts.
Interesantākais - 1601 paskaidrojums par blokēšanas iemeslu - es esot pārkāpis lietošanas noteikumus! Kādus ? No BITE kartes nedrīkst runāt? Vai ieskaitīt naudu? nekā cita es nedariju - pat SMS nesūtiju. Ak jā no BITE tās SMS bira tā, ka telefons noblokejās. Atnāca pec kārtas 2 tukšas SMS no BITE info centra un pec dažam sekundēm telefons izslēdzās, ieslēgt to vairs neizdodās.

Izskatās ka jaunie tarifu plani ir ķeršana uz muļķīti - tu tik pārskaiti prāvu naudas summu, bet tālāk nejautā.

P

V Vladislavs 24.08.2011

Kāds sakars tur tagad ir naudas krāpšana ?
Varbūt sistēma ir kautkāds gļuks, tā ir tehnika viņa mēdz taisīt kļūdas.No tevis jau nepaņēma papildus naudu!