www.sudzibas.lv BITE Bite EEZ valstīs.

Bite - Bite EEZ valstīs.

Sveiki,

Atrodos ārzemēs (Zviedrijā) un izmantoju bites pakalpojumus, pieslēgts bezlimita tarifu plāns, kurš ir pieejams arī EEZ valstīs, 5gb interneta un 500 zvanu minūtes un bezgalīgas sms EEZ valstīs. Atrodos nedēļu ārzemēs un izmantoju sms saziņai ar mājiniekiem līdz atnāca sms no bites ka bloķēs man ienākošos un izejošos pakalpojums, jo esmu izmantojis ļoti daudz pakalpojumu šodien. Kāpēc tad tarifu plānā rakstīts neierobežotas sms EEZ valstīs, ja kaut kādā veidā ir slēptie ierobežojumi. Bite nodarbojas ar cilvēku krāpniecību.

R

Komentāri (5)

Ja ceļo viss ir normāli. Ja tu tur dzīvo - tarifi tagad ir domāti, lai izskaustu liekēžus (saucas Godīgas lietošanas politika). Latvijā jābūt vairāk nekā 50% no laika (4 menešu periodā).
Noteikumi:
4) Būtiska iekšzemes klātbūtne – tiek konstatēts, kad klients pēdējo 4 mēnešu laikā vairāk kā 50% tika pieslēgts Iekšzemes tīklam;
5) Būtisks iekšzemes lietojums – tiek konstatēts, kad klients pēdējo 4 mēnešu laikā vairāk kā 50% no kopējā Mobilo sakaru pakalpojumu apjoma ir izlietojis, saņemot mobilo sakaru pakalpojumus Latvijā;
Sīkāk: https://www.bite.lv/lv/juristsludza-pateikt/godigas-lietosanas-politika
Vari tērēt, bet vairāk par 50% no pakalpojumiem un laika, 4 menešu periodā tev ir jāatrodas Latvijā.

iDmore 18.12.2017

...bet tas ir tikai loģiski, ja tu atrodies ārzemēs, tad mobīlos sakarus lietosi biežāk, bet kad esi uz vietas, tad mazāk.. Šajā gadījumā neiespējami dabūt 50%.. Teiksim, manā gadījumā es lietoju SMS vispār maz.. Atrodoties Zviedrijā biežāk.. Sanāk, ja nosūtu Latvijā vienu SMS, tad Zviedrijā vairāk par 1 nevaru nosūtīt..

Un nekad neesmu sapratis Godīgas Lietošanas Politiku.. Esmu par to samaksājis, tad kāpēc nevarētu lietot..? Rodas iespaids, ka ar šādiem gadījumiem varētu vilkt caur tiesu, par klaju maldināšanu..

iDmore 18.12.2017

..un vēl joks sanāk par Godīgas Lietošanas Politiku.. Ja es nosūtu Latvijā 3 SMS, bet ārzemēs 0, tad lūgums atgriezt naudu par pakalpojumu, kas nav izmantots..

Nav tas loģiski. Ja tu brauc atpūsties kāpēc jāpielīmē telefons pie sejas un visu laiku viņā jāsēž tā nav atputa.
Ja tu brauc komandējumā tad darba laikā jāsuta sms? Latvijā darba laikā saņēmējs sēž klēpī, ka nav jāraksta? Vai aizej mājas un parunā - ko var labi darīt arī viesnīcā zem wifi. Un ja tās ir darba darīšanas tad varbūt darba devējam jāapmaksā telefons, jo tak viņš izsūtija komandējumā un tu tagad sms nevari nosūtīt, bet logiski, ka darba devejs pakatisies un pasmiesies, jo komandējumos tiek izmaksāta nauda iztikšanai, dzīvošanai tur un nosegts transports tapēc ja darba devējam vai klientam nav jāzvana tad viss pārējais ir tavas vajadzības nevis uzņēmuma.

Klaja maldināšana nav - jo visa informācija ir - vienkārši neviens viņu nelasa, tieši tāpat, kad novelc kādu aplikāciju datorā vai telefonā un tik spied "Accept" visiem noteikumiem, jo kurš gan grib ko tādu lasīt.

Un brīnos kā vēl nesāki bļaut par internetu telefonā - visiem iekļauts visiem jāmaksā, bet ir cilvēki, kam telefonā internets nemaz neeksistē jo aizvēsturisks telefons. Ko tad tiem?

Bet pa lielam vari arī pāriet kamēr esi tur uz Tele2.se
https://www.tele2.se/handla/mobilabonnemang
20eur/men - 1GB tas būs izdevīgāk un neviens neko neatslēgs :)

L LEIBA 24.04.2018
slikts serviss

BITEI nav lēns internets, BITEI interneta nav vispār !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes