Bite - Bite

Labas dienas visiem!!! Silti iesaku Jums Miljie cilveeki neiesaistiities nekaadaas dariishas ar sho firmu, man jau ar viniem ir bijushas 2 neveiksmiigas sadarboshanaas, saakumaa tas bija ar Vadafon bezvadu internetu, par kuru man naacas maksaat mistiskos reekinus, kaut gan man arii taa sisteema nedarbojaas un Otraa negatiiva pieredze bij taada, ka nopirku tur telefonu, kur diemzeel bij razoshanas braakis, bet Bite to negribeja atziit, lika remonteet, rezultaata telefons tika 6 reizes remonteets, bet uzneemums ne par ko nemaina man pret jaunu telefonu. Kaa rezultaata mans telebons staav pashlaik pie vinjiem jau 2 meeneshi un man atnaaca zinojums, ka telefonam kaut kas ir saruuseejis un man garantijas remonts ir atteiks!!! Beediigi! Rigtiiga sharashina kantora!!!

K

A Aleksandrs 23.10.2008

Tiesam, kantoris ir sudigs, es ari gaidu ligumu terminu beigas ar so kantori.

J Jazeps 23.10.2008

Versies uz Pateretaju interesau aisardzibas biroju Riigaa, brivibas 55, ieeja no Gertrudes Baznicas puses. JCik man ir zinams, tad pec 3 remontiem, kas veikti garantijas laikaa, jaatdod nauda vai jamaina prece. Bite man ari ne visai patik, vienigais, tas ir BiFri, kur varu runat nu ne gluzi par brivu ar bites klientiem, bet kredits nenemas nost! Taa es to Bite nemaz nelietotu!

K Karīna 23.10.2008

Jaa es biju un PTAC Valdemaara ielaa, tur man pateica, lai taisu eksperiizu un ka nav taada likuma, ka peec 3 reizeem jaamaina prece .Kaut gan arii pati esmu straadajusi tirznieciibas sfeera un no tiem likumiem liekas kaut ko zinaaju :) Izraadas ka taa nav :( Un kaada jeega man tagad taisiit ekspertiizi, jo es pilniigi ticu, ka tas tel ir saruusejis, kas to lai zin kaados apstaklos tuseets, varbuut tiishaam izraisiishu to bojaajumu:(
Bet katra zinja paldies Jāzep, pameeginaashu Un to Briiviibas ielu :)

L Ludmila 23.10.2008

А у меня пока все в порядке с ними. Я взяла телефон по акции с тарифом "5". Счета маленькие приходят. Очень выгодно. НО! мой знакомый взял также телефон с таким же тарифом, и у него приходят счета в 2 раза больше!!! хотя у него длительность разговоров в месяц меньше, чем у меня. Видимо, кому как повезет.

K Karīna 23.10.2008

Sazvaniijos ar Pateeretajiem Briivibas ielaa, vinji ska, ka jaa ka peec 3 remonta prece ir jaamaina vai jaatgriez taas nauda! Taadaa gadiijuma arii muusu PTAC nav ieintereseeti aizstaaveet pateeretaju :( Beediigi:(

A aicis 09.11.2008

Nu kur šitādu sviestu var uzrakstīt.Bite ir mobilo sakaru operators nevis remontē un maina telefonus.Pat telefona nosaukuma nav, ražotājs vispār netiek pieminēts.Un nez kā tas mitrums tur tika, domā izražoja jau sarūsējušu?Besī šitādi teksti, nekādas loģikas.Grūti zonu pārbaudīt ar bi-fri pa latu nopirktu pirms pirkt modemu?

A Aija 15.11.2008

Ja kas bitei var dabūt test sim kartiņas par brīvu, tādā veidā var pārbaudīt zonu, ja kas arī ir pieejami Testa modēmi internetam, tāpēc pirms slēdz līgumu vajag painterēsēties.Bite tālruņus tikai tirgo nevis zem letes liek viņus kopā un pēc tam vitrīnā.Servisa centrs visiem mobīla telefona veikaliem ir viens.

N navsvarigi 11.04.2009

Lai gan pagajis jau ilgaks laiks kops shis sudzibas, gribu ko bilst: veikals, kas tirgo preci, nodroshina to, ka cilveks zina, kur nest to preci uz garantijas remontu. Ja nekas nav noradits atsevishki, kur janes ta prece, tad janes uz remontu uz to Bite salonu. Cik es zinu... Vismaz man, kad bija gluks telefonam, kursh bija panemts ar LMT pieslegumu, operators teica, lai es nesu uz LMT to telefonu un vini nems to uz remontu! Lai vai kaa LMT tika nomelnots un apmwelots, telefonu vini man bija gatavi panemt remontaa un nekur nesutija!

V Vienalga 29.04.2009

Bitei uz garantijas talona ir uzrādītas adreses, kur var atnest telefonus un saremontēt...

T TehVen 02.03.2012

Bite ir lēts tikai tapēc, ka nav kvalitātes.
Es nesaprotu cilvekus kas ar ieplestām acīm priecīgi lieto biti par kapeikām, ok rīgā labi, pats braukāju pa visu latviju, un dzirdu sūdzības katrā otrajā ciemā ka bitei nav zonas.

Kā saka labai precei reklāma nav vajadzīga, Bitei viņas ir pārlieku daudz.
Vispār nesaprotu ko viņi ielīda Latvijas tirgū.

A Artūrs Jakuševs 03.03.2012

Nu pret BITI nav pretenziju strādā visur kā vajag, un maksā burtiski kapeikas, Telefoniem ar izdevīgi noteikumi, var nopirkt uz nomaksu uz 12 mēnešiem, nevis uz 24x ka citiem operatoriem. Tie telefoni mūsdienās jau pa 6 mēnešiem noveco bet jāpiķo 2 gadus.