Bite - Bi Fri

Pirms kāda laika Bite dāsni sludināja akciju un esošajiem klientiem izdalīja Bi Fri karti solot bezmaksas sarunas Bites tīklā.Karte esot jāaktivizē līdz jūnijam. Uz kartes ir rakstīts, ka pēdējais aktivizēšanas datums 01.06.1011. Šodien aktivizēju karti un par pārsteigumu nav man solītās bezmaksas sarunas. Viņi man paskaidroja, ka mainījušies noteikumi.. Viņi pa televizoru esot sludinājuši jaunu akciju jau bez bezmaksas sarunām. Tad sanāk, ka man katru dienu jāsēž pie televizora un jāvaktē, lai viņi atkal nemaina solīto...Sviests ne kompānija!!!Un sakari arī ne tie labākie.

B b 25.05.2011

bet ir taču bezmaksas BITES tīklā. nesaprotu, tu gribēji bez maksas uz visiem tīkliem? ej uz ok, tur maksā latu ned un runā savā tīklā :)))

Z Zane 25.05.2011

Kas tika solīts un nopirkts, tam arī jābūt, jo noteik. maiņa attiecas uz jaunajiem piedāvājumiem. Vajag rakstiski vērsties pie Bites ar prasību nodrošināt solīto. Ja viņi atsaka, tad jāraksta PTAC.

A Antons 27.05.2011

esmu apmierinats ar šo kompaniju un bezmaksas tarifiem.