www.sudzibas.lv BITE Bezlimita tarifs Bite nr.2 pa 3 latiem mēnesī - Bite draud man atslēgt izejošos zvanus.

Bite - Bezlimita tarifs Bite nr.2 pa 3 latiem mēnesī - Bite draud man atslēgt izejošos zvanus.

Interesanta situācija. Zvanu tiešām daudz saviem radiem, arī aktīvi meklēju darbu, sanāk daudz zvanīties arī potenciālajiem darba devējiem, aizvakar man no BITEs atnāca draudu sms, ka es neievērojot "godīgas lietošanas politiku" un mans telefons tikšot atslēgts.

Bet kā? Bites Tarifs nr.2 (pa 2 ls mēnesī) tieši piedāvā BEZLIMITA zvanus uz visiem mobilajiem tīkliem.

Cik tad daudz dienā drīkstu runāt?

Nekur tas nav norādīs.

D dbe 07.10.2013

suti to biti nafig vini nodarbojas ar cilveku azeshanu! tikls nekads, 80% neapmierinatu klientu, no Tele2 nr. 3 tiesam daudz zvanits un bija menesi kad neviena ienakosa bet tikai izejosie 40 zvani diena, un NEKADU problemu un draudu. tik daudz zvani veikti jo darba nepieciesamiba tada bij, tas tomer skaitas komercdarbiba, noteikumos tas ir aizliegts, bet attieksme cilveciga! bite ta uzraucas ka kads sanems ienakosa zvana bonusu itka no savas kabatas vini maksas!

D Dailis Bezvārdis 07.10.2013

nestāsti pasakas, Bitē pie tarifa 3.00 LVL mēnesī norunāju vidēji ~ 20 stundas, neviens mani neierobežo un nekādas sms nesūta !

D dbe 08.10.2013

Pipsi pašol nahuj! Tevi drošvien tēvs ne ar locekli taisīja un māte ne caur p***u dzemdeja, bites fanats te paskat! es tev tadus faktus pastastitu ka ierobezo un vel pectam aizliedz to nr bites tikla izmantot, sakot ka nevelams klients! vnk te negribas parak gari rakstit 3 lapu garuma

S Sancis14 24.01.2014

sveiki, varbūt kompānijai liekas, ka tu izmanto šo savu nr, citos nolūkos, nevis zvanot radiem un draugiem vai kam citam.. viņi vienkārši, izsūta šādu sms, lai pārliecinātos, par to, vai ar tavu nr, viss ir kārtībā, tas arī viss. un tur nav jāmeklē nekādi kašķi..nav vajadzības tā uzreiz uzvilkties..:)))))))