www.sudzibas.lv BITE atteikums no pakalpojuma

Bite - atteikums no pakalpojuma

Interesanta situācija. Vēlos atteikties no pakalpojuma internets mega+, izprintēju "Līguma izbeigšanas pieteikumu" no Bites mājas lapas, aizpildīju to un parakstīju, ieskenēju datorā un nosūtīju no sava epasta, kurš ir reģistrēts manabite, uz [slēpt]@bite.lv. Un kā Jūs domājat, kādu atbildi es saņēmu? "Parakstiet iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu un atsūtiet mums atkārtoti vai numura atslēgšanai iegriezieties tuvākajā BITE salonā ar pasi vai ID karti." Nav jau tā, kad tā būtu problēma. Vai tiešām nav iespējams izveidot iesnieguma aizpildīšanu interneta vidē(manabite) un apstiprināt to, izmantojot identifikācijai internetbanku? Es kavēju savu laiku, lai izprintētu to sasodīto iesnieguma veidlapu, aizpildu to un parakstu, ieskenēju un nosūtu. Un? Tagad man jādodas uz bites salonu. Paldies.

09.03.2019

E Exsecutioner 09.03.2019

Tādi ir tie kapejku pisēju kompānijas. Bite nav vienīgā, iesaku doties pie ārvalstu operatora un Jūsu bēdas ar raizēm būs garām. Ne reizi neesmu saskāries ar problēmām pie ārvalstu operātoriem.

Pacco_al 12.03.2019

Iesaki lūdzu kādu!

Ни знаю может с электронной подписью надежней достоверней и наверно распространение данных минимизируется, но это ни только время но и расходы , вроди есть лимит электронных подписей, к примеру когда 50 подписей заканчиваются докупать надо. Если Банки и многие государственные структуры доверяют интернэтбанковским денежным перечислениям и данным в www Latvija .lv и в других интеренет ресурсах, почему бы и Бите не принять заявление атосланное через интернет банк, что благоволит нормальным отношениям и не было бы данной жалобы.

Dr DooM 10.03.2019

Ko tu mocies, nomaini operātoru un miers !

Ventilators 11.03.2019

Ja tā nebija problēma, tad būtu veltījis 1-3 min laika, lai parakstītu elektroniski. Tā ir normāla prakse, it sevišķi, kad pašam nav vēlmes nekur iet, stāvēt rindās un uzrādīt dokumentus, utt. Elektroniskajam parakstam ir sava burvība, ka nevar pateikt, ka tavs iesniegums ir nepareizs.

Otra lieta, ko varu minēt, kāpēc elektroniskais paraksts ir vajadzīgs nevis vnk autentifikācija manabite. Problēmu gadījumā pierādīt, ka dokumentu nav uzrakstījis jebkurš cits izņemot jūs.Ir tik daudz variāciju, kad kāds pateiks, ka to es neesmu rakstījis. Ir brīžiem sastopami jocīgi cilvēki (mēness fāzes iespaidā), un tad tu priecājies, ka tev ir pierādījums rakstisks, nevis mutvārdisks.
Manā gadījumā daļa noslēgtie rēķini ir uz sievas vārda un daļa uz mana vārda, bet apmaksāju visu es un piekļuves sistēmām arī ir tikai man. Es varētu sievas vārdā dajebko iesniegt. Arī tad ja nebūtu sieva, bet vnk draudzene. Viņa uzticas man, bet iespējams es izmantoju to. Es varētu viegli ar vnk autentifikāciju sataisīt lielus sūdus viņai. Tas nebūtu pareizi.

Да знакомая ситуация, в родне один доками и платежами занимается , другой остальным хозяйством.
Вентилятор респект , конструктивность , целесообразность и самообладание ,разберешся, удачи !