www.sudzibas.lv BITE Atsauksme

Bite - Atsauksme

Teikšu tā, ka nav nekādas problēmas. Un nerakstu sūdzību, bet atsauksmi par lielisku kompāniju. Visi šie nomelnojumi drīzāk izskatās pēc konkurējošo uzņēmumu pasūtījumiem. Lietoju biti jau vismaz 7 gadus, ja ne ilgāk. Internets apmierina, telefonu Sakari arī. Un cik ir bijuši kādi jautājumi, vienmēr viss atrisināts. Paldies uzņēmumam! Izturību šinī covid laikā!

11.05.2020

D

Sliktakais internets Latvija

Maksajot ikmenesi jus neko no ta ne dabujat. Internets ir nenormali lens un regulari lago. Ne ieteiktu Bite nevienam cilvekam. Labak izmantojiet LMT pakalpojumus!

S Sudzibas.lv Admin 14.05.2020

Pilnīgi piekrītu internets galīgi garām.

H Haralds Kurmis 11.05.2020

Piekrītu autoram. Man personīgi ar biti daudzu gadu garumā problēmu nav bijis. Cilvēki bieži paši ļoti vieglprātīgi attiecas pret savām saistībām, kuras uzņemas slēdzot līgumu.

L luis4 14.05.2020

Forshi kad kaads uzraksta kaut ko labu...

K klinģeris 14.05.2020

Tikai šis portāls gan ir - sūdzības.lv un arī šī "atsauksme" tiks skaitīta klāt pie visāmm pārējām sūdzībām. Bravo.

Kas raksta ko labu par Biti, visticamāk ka ir saistīts ar šo,vai kādi draugi strādā.😄😄😄😄😄