LV RU
www.sudzibas.lv BITE Apzog savus klientus

BITE - Apzog savus klientus

Esmu bite klients jau daudzus gadus un mans mērs beidzot ir pilns! Apbrīnoju šo krāpniecības kantori - saviem klientiem ceļ cenas, bet jauniem klientiem dod 35% atlaides.

Šodien facebookā redzēju “brīnišķīgu” bites reklāmu, kur viņi jauniem klientiem piedāvā 35% atlaides. Sākotnēji nodomāju, ka šāds piedāvājums attiecas arī uz esošajiem klientiem, tāpēc iegāju bite.lv lapā, lai vairāk iepazītos ar piedāvājumu. Piedāvājumā skaidri un gaiši teikts, ka tas attiecas tikai uz jauniem klientiem! Nopietni? ! Kā paliek ar bites lozungu “citāda kompānija”? !? Parasti visi uzņēmumi savus lojālos klientus lolo un apdāvina ar dāvanām, bet bite izlēma izmantot pretēju stratēģiju, klaji paņirgāties man, lojālam klientam sejā!

Esmu bite tarifa neierobežots lietotājs, maksāju par to 22.50eur/mēnesī, kas ir kosmoss, bet ok, bite tak zvana un nodzied man dziesmiņu dzimšanas dienā. Papētot citu operatoru cenas, redzu ka bites “izdevīgi” tēls ir aplams, esmu muļķots visu šo laiku un pārmaksājis par nekvalitatīvu pārklājumu un lēnu internetu. Pie visiem citiem operatoriem cena ir izdevīgāka, kvalitāte ir augstāka un interneta ātrums labāks. Kāda gan man varētu būt tagad motivācija palikt pie šiem krāpniekiem un zagļiem – nekāda! Paldies un uz neredzēšanos!

To

Komentāri (5)

Sociopāts 17.09.2018

Tas pats jau ar LMT un Lattelecom arī. Līdz ko iesniegums par to, ka lauzīsi līgumu ar viņiem ir uzrakstīts, tā uzreiz zvana - varbūt tomēr neejiet projām, mēs Jums iedosim foršu atlaidi tarfifiem utt. u.tml.

Чтоооооо?.. Да ты в курсе что у многолетних клиентов ЛМТ есть скидки по оплате? Например, для клиентов со стажем в 15 и более лет даётся 30% скидки по абонентской плате на разговоры ВО ВСЕ, А НЕ В 4 СЕТИ ЛАТВИИ (BRĪVĪBA) и 40% по абонентке НА КОНКРЕТНО безлимит - ИНТЕРНЕТ В ТЕЛЕФОНЕ (NEATKARĪBA). В результате вместо 24.89 € в месяц я плачу 9,03+7,20=16,23 € в месяц (клиент с 08.12.1999)! Причём я ТВ смотрю через их сеть!..

Jānis 17.09.2018

Piezvani, pasaki, ka taisies iet pie cita operātora - uzreiz izvilks no dziļa plaukta variantus ar atlaidēm!

Ve VeseligaKritika 17.09.2018

Neko nepiedāvā, nu vismaz man, kad es ar savu pieslēgumu, kurs sastāv no 3 tel nr un mobilā interneta pieteicu pāreju - nedabūju nekādus piedāvājumus, lai arī nebūtu palicis šā kā tā.

Ventilators 17.09.2018

"par nekvalitatīvu pārklājumu un lēnu internetu" - tieši tas pats, ka scitiem operātoriem. Ir daudzi punkti, ko var uzskaitīt, kāpēc tas ir pie visiem. Bet ne visiem lietotājiem (vienalga, jauns vai ilgstošs klients).

"klientiem piedāvā 35% atlaides" - varētu it kā piekrist.Bet tas ir visiem pakalpojuma sniedzējiem. Jaunie klienti jāpiesaista. Ilgstošajiem ir jāzvana pakalpojuma sniedzējam un jāprasa. Neesmu lielas atlaides dabūjis, bet ir šāds tāds bonuss pa reizei iedots. Un pieļauju domu, ka atlaides lielākiem tarifiem tiek piešķirts uz termiņu nevis beztermiņu. Tas arī jāņem vērā.

"Kāda gan man varētu būt tagad motivācija palikt pie šiem krāpniekiem un zagļiem – nekāda! " tā vietā, būtu uzvanījis operatoram un parunājis. Vismaz ko simbolisku būtu dabūjis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes