www.sudzibas.lv BITE Apzog savus klientus

Bite - Apzog savus klientus

Esmu bite klients jau daudzus gadus un mans mērs beidzot ir pilns! Apbrīnoju šo krāpniecības kantori - saviem klientiem ceļ cenas, bet jauniem klientiem dod 35% atlaides.

Šodien facebookā redzēju “brīnišķīgu” bites reklāmu, kur viņi jauniem klientiem piedāvā 35% atlaides. Sākotnēji nodomāju, ka šāds piedāvājums attiecas arī uz esošajiem klientiem, tāpēc iegāju bite.lv lapā, lai vairāk iepazītos ar piedāvājumu. Piedāvājumā skaidri un gaiši teikts, ka tas attiecas tikai uz jauniem klientiem! Nopietni? ! Kā paliek ar bites lozungu “citāda kompānija”? !? Parasti visi uzņēmumi savus lojālos klientus lolo un apdāvina ar dāvanām, bet bite izlēma izmantot pretēju stratēģiju, klaji paņirgāties man, lojālam klientam sejā!

Esmu bite tarifa neierobežots lietotājs, maksāju par to 22.50eur/mēnesī, kas ir kosmoss, bet ok, bite tak zvana un nodzied man dziesmiņu dzimšanas dienā. Papētot citu operatoru cenas, redzu ka bites “izdevīgi” tēls ir aplams, esmu muļķots visu šo laiku un pārmaksājis par nekvalitatīvu pārklājumu un lēnu internetu. Pie visiem citiem operatoriem cena ir izdevīgāka, kvalitāte ir augstāka un interneta ātrums labāks. Kāda gan man varētu būt tagad motivācija palikt pie šiem krāpniekiem un zagļiem – nekāda! Paldies un uz neredzēšanos!

T