www.sudzibas.lv BITE apnika jau zvanities!

Bite - apnika jau zvanities!

Manai sievai diezgan uzmacigi zvanijas Bites parstavji ar piedavajumu pariet pie viniem! Cik tad var?? Neko piedavat nevar daudz maz kvalitativu, un tik zvanas! Dzirdets, ka ne tikai manai sievai ir zvanijushies, pie tam cilvekus, kuriem zvana un piedava pariet uz Biti, pataisa par idiotiem...
Tas jau atgadina JONASU, kurs viosus, kas neizmanto Bite, nosauca par idiotiem u.t.t.

N

N navsvarigi 14.11.2008

Redz, sliktais LMT un Tele2 nepiekopj tadus klinetu parvilinashanas veidus, kaa uzmaciigaa zvanishanas vinjiem un vel, gadijuma, ja cilveks negrib iet uz Bite, tad vinju padara par idiotu! Ko tad grib Bite? Iegut cilveku cienju??

N Nauris 14.11.2008

ej pie lmt maksa 50ls DDDD

O Olis 14.11.2008

Nauris, tas ir pasakas par tiem rekiniem LMT 50 lati. Saksim jau ar to! Otrais moments ir tas, ka, ja ari tie rekini LMT butu pa 50 Ls, ne vienam nav tiesibu apvainot vai ka citadi aizskart cilveku, ja vins izvelas kadas citas firmas pakalpojumus! Tas ir skaidrs? Tele2 jau ari reklamee, ka vinjiem rekini ir mazaki, bet taa nav!Toties vini nekrit cilvekiem uz nerviem ar saviem zvaniem un netaisa cilvekus par idiotiem!

N NavSvarigi 14.11.2008

Bites politika ir tada, ka visi, kas izmanto citu operatoru pakalpojumus, ir idioti? Jo redz, vinji tak nesponsoree Bite!

O Olis 14.11.2008

Nauris, taa kaa Bite izmanto tadas nekaunigas metodes, lai parvilinatu citu operatoru klientus un atlaujas pazemot citu operatoru klientus, tad es neticu ne vienam Bites vardam un vinju reklamam!

M Mets 14.11.2008

Vel ir zinams no daziem avotiem, ka Bite par, piemeram, 30 latu paradu isniedz uz cilveku kreditreforma! Cik man bija pazinjai darishana ar LMT, tada riciba no LMT puses nav bijusi! Mazusm, kas cilvekam var atgadities, bet te vel kreditreforma! Tas viss mani dara stipri uzmanigu attieciba uz Bite un vinju reklamam!

A Aleksandrs 14.11.2008

Es biju bite iesniegta ari par tiesi 30 ls, man ligums beidzas gada beigas, kartite izmesta, maksaju tikai par pieslegumu, un bus ataa BITEI UZ VISIEM LAIKIEM.

M Mets 14.11.2008

Nju, re ka izradas Bite atgust naudu, kuru ta zaude ar visadam BiFri kartem! Rekins, tjipa var neatnakt, tad var rasties parads cilvekam... Te var darit visadi, lai cilvekam rastos parads. Neapgalvoju, ka Bite ta dara, bet tas jau, ka vini savu naudu neies zaudet, skaidrs, bet BiFri viniem sagad zaudejumus!

A aicis 14.11.2008

Esmu bijis krdītreformā no LMT par 30 latiem divu mēnešu laikā pie tam biju ilggadējs klients ar 4 līmeni.Tajā laikā augstāks bija tikai piektais.Dabūju samaksāt arī par nummura noteicēju atslēgtam telefonam, tā kā nevajag te vilkt tikai uz vienu pusi, kā runa par naudu visi vienādi.

N navsvarigi 14.11.2008

Aicis, nu, cik atceros, manai pazinjai, kurai regulari bija problemas ar LMT rekinju nomaksu, neka tada nebija. Tas gan nenozime, ka es gribu apgalvot, ka tev nebija taa kaa tu te apraksti!

N navsvarigi 14.11.2008

Viviana, tapec es ar pieslegumiem nepinos! Lietoju okarti! Uz doto mirkli ta ir letaka sarunu priekshapmaksas karte, ja neskaita BiFri, bet tur nav tas kvalitates. Kad gribu, papildinu kreditu un pats kontroleju, cik norunaju. Ja tu runaa taa vairak, tad menesi aizies tie pashi 10 -15 Ls, kas ar pieslegumu, tikai atshkiriba taa, ka nekur nebus jaiet, samaksat rekinu, nebus parpratumu, nebus nevajadzigas nervu spriedzes. Ietaupisi gan laiku, gan nervu energiju, kas mana skatijumaa ir svarigi!
Okartei attieciba pret BiFri ir vairakas prieksrocibas. BiFri nav nedz lidzsavienojuma, nedz paradresacijas un tikla kvalitate sliktaka. Ta pat, nav iespejas izlabot kadu vardu vai numuru, kas saglabats BiFri SIM kartee. Okartei paradresacija uz LMT piesleguma, ja nemaldos, un uz okartes nummuru ir bez maksas. Vel okartei ir tada laba lieta, ka var aiziet uz LMT, uzrakstit iesniegumu un pieslegt savai okartei numura uzradishanas aizliegumu. Pakalpojums ir bez maksas. Ja gribi, lai kads neredz tavu numuru, uzgriez taustinju kombinaciju #31# izsaucama numura prieksha un zvana sanemejs neredzes tavu numuru!
Ne zz, ne kadai citai priekshapmaksas kartyei nav neka lidziga!

N navsvarigi 14.11.2008

Ta ir neliela ATKAPITe no temas...

N Nauris 14.11.2008

Nezinu, man bifri pilnībā apmierina, prieks pa viņu lētajiem tarifiem. un lietošu ilgi bifri jo lētākā sarunu karte, un kur es esmu bijis zona man ir vienmēr un visur. Bet pa to zvanīšanu, katrs operātors izmanto savas metodes klientu parvilināšana, tapat lmt mainot operātoru 30.ls sarunām, kāda jēga man ir no tiem 30. ls jo cik daudz es runāju man sanāk lmt izreiķināju pie 40.ls ar bifri 9.ls

N navsvarigi 14.11.2008

Runa, izmanto biFri. Tev ne viens to neliedz! Es ari agrak izmantoju sarunam ZZ un visur, kur es biju, bija daudz maz zona ok. Es ta ipashi neksatijos, bet mani sazvanit vareja. Esmu ridzinieks. Bet, tik lidz man dzive gadijas, ka saku darba gaitas tur, kur tagad stradaju, saskaros ar realam problemam kadu sazvanit un citiem bija gruti savzanit mani! Tad ari saku shtukot, ko var darit... BiFri ir leti. Es nesaku, ka tas taa nav! Pat, ja runa par 2 santimi uz Bite tiklu un 8 santimi uz citiem tikliem, ir ok! Bet, man vajaga kvalitati un, saki ko gribi, bet Bitei tas, vismaz pagaidam, nav!

N Nauris 15.11.2008

Nju, ja salīdzin Lmt ar biti! Tad bite daudz straujak atistās, nekā tas bija lmt jo lmt latvija ir 1992.gada bet bite tikai 2.5. gadus. pagaidisim vēl maksimāli 2. gadus tad zona būs tur kur lmt nav un ar bites lētajiem tarifiem tauta skriešus atskries pie biti

N NavSvarigi 15.11.2008

Man viena alga, kadu operatru izmantot. Ka tik ir kvalitativs tikla parklajums un LMT okartei ir sapratigi tarifi. Ja pec 2 gadiem Bite bus labaks tikla parklajums par LMT, lietoshu tikai Bite, bet tagad es uz Bite nevaru palauties, jo nav garantijas, ka mani sazvanis. Man tas ir svarigi. Berniem un jaunisheim jau viena alga, vai vinus sazvanis, bet man, ka cilvekam atbildigam, svarigi, lai mani var "dabut roka", kad tas ir nepiecieshams!

S sergejs 20.01.2009

lietoju biti un mani loti apmierina vinu parklajums un cenas.lmt un tele2 ir mesli.

S Seņa 01.06.2011

Tas gan !