www.sudzibas.lv BITE Apkalpošana

Bite - Apkalpošana

Iespējams tā nav sūdzība, vairāk sašutums par apkalpošanu. Pavasarī nopirku Bites salonā telefonu. Nupat nesen ekrāns pēkšņi vairs neko nerādija, vienkārši zils ekrāns un viss...Tā, ka telefonam vēl ir garantija, devos uz to vietu, kur iegādājos telefonu, Bites salonu. Piegāju klāt, jauna, smaidīga sieviete man, pajautāja, vai es ko vēlos, es saku, ka, apstāstīju problēmu un viņa sāka darboties ar papīriem...Pajautāju, cik ilgi un kā tiks man paziņots par to, ka telefons no garantijas ir atpakaļ. Viņa man atbildēja, ka man piezvanīs...Izdrukāja vienošanos un vietā man iedeva citu telefonu, bet...telefona numuru nepajautāja...Hm...Uz kuru numuru Jūs man zvanīsiet?, es jautāju...Teiksim, pārdevēja, jaunā, smaidīgā sieviete, man atbildēja, oi...aizmirsu...?!Nu, labi, gadās:)tad pārdevēja izdrukāja trijos eksemplāros vienošanos, bet...iedeva parakstīt man vienu, pati ar parakstījās uz tās vienas...Hm!Interesanties pajautāju, vai uz tiem diviem eksemplāriem nevajag parakstīties?Oi...kas ar mani šodien notiek, atbilde...Pats labākais bija tas, saprotu, ka viņa mācās, tikko jauna pieņemta darb;a, bet blakus viņai stāvēja veikala vadītāja un nelikās ne zinis...Tas jau kaut ko liecina...Piedāvāja man vietā citu telefonu, bet no šadas attieksmes atteicos, likā aizdomīgi un neuzticami...

P

Z Z&Z 29.10.2008

vajadzēja pateikt-neesmu jau maksvels smarts lai jūs man uz tupeli zvanītu :D

MacBeton 31.10.2008

A par ko tu bljed suudzies? Kas teu nau labi?
Nummuru var zinaat paskatoties centraalee kaadam IMEI kaada SIM karte bijusi. Bljed, ka tik vareetu paniideet, stulbie suudeedeeji.

E elza 31.10.2008

bez "bledj " nevarēja?

P Pariize 01.11.2008

Andron Mc, izlasi sākumu!:)

N navsvarigi 22.11.2008

Te tev nu bija izsla'vētā Bite un nebrāķētie mazcenas telefoni! hahahahahaha

K Kams 26.11.2008

Kas Tev nepatika piedāvājumā saņemt vietā citu telefonu? Es piemēram biju pat ļoti pozitīvi pārsteigts, kad Tele2, bez neviena lieka jautājuma man uzreiz samainija bojāto datu modemu pret citu!

1 123 15.02.2009

lose izgulies

A Aleksandrs 15.02.2009

Jau treso gadu lietoju BITE mazcenniekus, nekadas problemas nav.

N navsvarigi 15.02.2009

es jau tresho gadu lietoju LMT mazcenneiku un ari nav ne kadu problemu. Masas delam gan bija problemas ar T2 mazcenniekiem!

A Aleksandrs 15.02.2009

tu un taveja sieva tak esat LMT VIP personas:)tapec abiem ir tadas prieksrocibas, tapat ka IZZI darbiniekiem visi piedavajumi ar 50% atlaidi.Nedzisini velti zaunas, jo zinams, kas tu esi.

N navsvarigi 11.04.2009

Komentēja: Wow 15-02-2009

*********
Nedz man, nedz manai sievai vairak nav LMT piesleguma.