www.sudzibas.lv BITE agresiva reklama

Bite - agresiva reklama

Es sen neizmantoju Bite pakalpojumus, jo man ar viņam bija problēmas gan ar internetu, gan ar to ka ar viņiem ļoti grūti sazināties, tāpēc ka zvanot, ļoti reti iespējams sazvanīt operatoru.
Un kad es beidzu izmantot bites pakalpojumi, viņi vienalga turpinās sūtīt man savu reklāmu un pakalpojumus. Es atnācu uz bite klientu centru, un palūdzu beigt to darīt, viņi apsolīja ka vairāk uz manu numuru īsziņas nebūs. Arī pēc tam, viņi turpināja to darīt. Bija arī gadījumi kad ar mani sazinājās operators, un pajautāja par to vai mans numurs vel ir saistīts ar bites kompāniju, un es vēlreiz paskaidroju situāciju un palūdzu nesūtīt reklāmu. Viņi atkal solīju ka tagad problēmas nebūs. Bet joprojām viņi sūta man reklāmu.
Es mēģināju šodien atkal sazvanīt operatoru, man neizdevās. Jo šoreiz bija iespējama viltus reklāma, ka es izmantoju bite antivīrusu, bet tas nav patiesība.

16.06.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 19.06.2023

Labrīt, Alisa!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku dienu!

T tieši tā 16.06.2023

Te taču acīmredzami, ka sūdzība nav pamatota.
1. BITE ŠĀDI raksta? Tiešām? ar tādām gramatikas un pareizrakstības kļūdām kā pamatskolā?
2. Es neticu, ka viņi "krieviski" rakstītu šādi. Visi viņi māk izmantot krievu alfabētu!
3. Ja tomēr tā ir BITE, kas sūta Jums reklāmas, pat pēc tam, kad ir pierādāma prasība, ka nevēlaties, droši vēršaties PTAC ar iesniegumu, ka netiek ievēroti personas datu drošības noteikumi (vai kā viņus tur) un viņiem uzliks ļoti sulīgu sodu!

Bet mans domāt, ka te vasaras karstumā ir sacerējums uzrakstīt :) Nu neraksta Latvijā šādi tos tekstus uzņēmumi. Tas ir bērna līmeņa teksts.

Velvetpopstar 16.06.2023

Ziniet cienītais es ko līdzīgu arī saņemu.

Velvetpopstar 16.06.2023

Nobloķē.

N Norris 17.06.2023

Es kā ilgadīgs bites klients ne reizi neesmu saņēmis šādas sms kur reklamē ierīces, pat arī savādākas nē, tikai par rēķinu apmaksām utt. varētu būt ka viņš ir ievadijis kautkur savu nr "pieteikties jaunumiem" , "saņemt jaunumus par akcijām utt" Sazvanīt viņus nav problēmu ,tā gan ir melošana..

RAMONA👀 18.06.2023

Man arī nāk. Bet es nekad neparakstos uz jaunumu saņemšanu. Hvz pēc kāda principa sūta, bet tas tiešām ir apnicīgi.

N Nav laba firma 21.08.2023

Viņi savu briesmīgo kvalitātes piedāvājumus ,sūta pat uz LMT

S StrādnieksE 21.06.2023

Man arī negatīva pieredze ar bite konsultantiem