www.sudzibas.lv BITE 180ls nedēļas laikā!!!!!!!

Bite - 180ls nedēļas laikā!!!!!!!

Labdien! Vēlējos Jūs visus idzīvotājus brīdināt, par Bite krāpšanu attiecībā uz internetu. Paņēmu internetu Bite uz gadu kredītā ar mini 4GB, viss kārtībā maksaju, reiz pat pārtērēju limitu līdz 18ls, nekas traks, samaksāju, nu tā, gads ir cauri, jaunais gads ir sācies diezgan nepatīkami!!!!! Viņi nezinu kādā veidā prot izkrāpt naudu!!!!! Man bija joprojām 4GB no 14.janvāra un 17. javārī es pārslēdzos uz 15GB, neierobežoti. Turpinu lietot, līdz 20.janvārī, man atsakās internets. Pazvaniju operātoram, esmu mierīgs cilvēks, kašķi nemeklēju. Man saka, ka man ir jāmaksā 180ls par interneta lietošanu. Kā nedēļas laikā tas ir iespējams, vai tiešām viņi ir tik idiotiski stūlbi, ka nebrīdina cilvēkus kad limits jau, piemēram, ir sasniedzis 50ls? Nav svarīgi cik vecs ir cilvēks, neviens tādu naudas summu nespēj samaksāt. Esmu nolādejusi labi ja 5 filmas, un pārskatā skatijos, ka 3 nolādētās filmas man izmaksāja 160ls, viņi izkrāpj naudu, neiesaku nevienam ņemt bite internetu, tas nav normāli. biju rakstīt pieteikumu, ka līdz oktobrim apmaksāšu tādu summu, viņi pasaka ka apmaksāt vajaga max 3mēn. vēl centās mani pierunāt, lai palieku viņu klients. palūdzu lai izdzēš visus manu datus no savas datubāzes, par šādu prikolu!

M mezjonis 23.01.2013

"Esmu nolādejusi labi ja 5 filmas" ir atslēgas vārdi. Tu esi vispār apskatījusies cik "sver" viena filma? Kur prāts ar ierobežotu datu apjomu vilkt filmas, turklāt caur mobīlo internetu?! Pati vien esi vainīga.

L Loiid 23.01.2013

Nezināju ka iedzīvotajiem ir tādas algas, ka bitei nebūtu jābrīdina par tādu pārtēriņu. un aizmirsu ka lv iedzīvotāji tiešam ir ar pretīgiem raksturiem, ka tik uzdirst atpakaļ!

godmode 24.01.2013

Aizej uz rituālpakalpojumiem un nolādē Biti!

S siiciite 19.03.2013

Smīkņai laikam ir biolokācijas spējas - būt gan par parādu piedzinēju, gan par Bites operatori, gan arī visur citur strādāt, ja reiz raksta tādus komentārus, it ka tikai viņai vienīgajai ir taisnība! Nu nav tā, ikviens no mums var kavēt maksājumus, gan ar kredītu ņemšanu, gan ar laicīgu rēķina apmaksas kavēšanu. Interesanti, Smīkņa, vai tu esi tik perfekta, ka maksā visu laicīgi un ne reizi mūžā neesi kavējusi maksājumus! Ja tā, tad laikam dzīvo pāri saviem ienakumiem, jo neviens normāls cilvēks šai valstī nevar visu laicīgi nomaksāt, ja viss tik dārgs un algas- zem kuras kritikas!

N Navaruizdomatniku 19.03.2013

Nu tu, Siiciite, pateici! Nevajag spriest pēc sevis.

Es nomaksāju visus rēķinus uzreiz un paliek arī pāri, lai līdz nākošajiem mierīgi dzīvotu. Algu saņemu oficiāli un nodokļus maksāju.

S siiciite 19.03.2013

Jā, pateicu, ko domāju. es nevaru iekļauties visos maksājumos, ja alga ir pēc nodokļu nomaksas 194 ls, un tādi cilvēki mūsu valstiņā ir daudz! Nomaksā Tu, Nevaruizdomatniku, visus rēķinus un tad pieci cilvēki izdzīvojiet ar pārpalikumu visu mēnesi!

N Navaruizdomatniku 19.03.2013

Sākās ar BITI, beidzās ar siices materiālo stāvokli. Nevienu tas neinteresē.

A tie pārējie pieci nav domājuši strādāt?

N Navaruizdomatniku 19.03.2013

Vo, vo! Smīkņa pateica tieši!
Es to jautājumu noformulēju kautrīgak. :D