www.sudzibas.lv Bino.lv Maldināšana

Bino.lv - Maldināšana

Izradījas, ka akcijas ietvaros, kurā jaunajiem klientiem dodas iespēja ņemt aizdevumu 6 mēnešus pa velti ivēro arī laiku, cikos tika paņemts pirmais aizdevums. Bet katru reizi kad aizdevums tika atdots, atnāk e-pasts, kur tiek atgādināts datums, līdz kuram pastav iespēja atkal paņemt aizdevumu bezmaksas, bet laiks netiek uzrādīts un nekādas norādes, ka laiks tiek ievērots arī nav. Un sanāca tā, ka pēdējā dienā, kad man bija iespēja paņemt aizdevumu bezmaksas, spriežot pēc e-pastā atsūtītas informācijas, es to nevarēju izdarīt, jo tas bija jau vakars, bet pirmo reizi es ņēmu to pa dienu, ko es uzzināju piezvanot pa tālruni. Bet skaidru atbildi par to, kāpēc tad sūta maldīgus e-pastus ar atgadinājumu pa to pašu tālruni saņemt neizdevas.

I