www.sudzibas.lv Bino.lv Krāpšana un cilvēku čakarēšana

Bino.lv - Krāpšana un cilvēku čakarēšana

Esmu bijusi Bino kliente jau kādu laiku. Man aizņēmuma summa dažādu apstākļu dēļ ir liela. Iepriekš to varēju pagarināt, un paralēli dzēst maksājumu par 28 eur. Tagad viņi izdomājuši vnk smelt no cilvēkiem brutālā veidā. Lai varētu apr saviem 28 eur pagarināt un paralēli atmaksāt aizdevumu, viņi pieprasa nevis iepriekšējos 3 dokumentus (kur viss jau tiek uzrādīts) , bet nu jau arī 4. Dokumentu - no darba devēja speciāli veltītu vēstulīti... Sviests kaut kāds. Tā kā darba devējam negrasos rādīt, ka esmu parādsaistībām, jo manuprāt, tas nav nevienam jāzin, tā nu nākas maksāt 148 eur mēnesī, lai pagarinātu. Jā, pagarinātu to sasodīto kredītu.. Apsveicu, nu es netikšu no kredīta vaļā vispār, ņemot vērā to, ka esmu vientuļā māte, un tas bija mans vienīgais glābiņš.. Reāli iegrābos. Neiesaku nevienam Bino.lv!
Lūdzu, skatāties citus, ja jums tiešām vajag, bet Bino ir Vnk situācijas izmantotāji.. Ceru, ka tie, kas šo sistēmu izdomāja, naktīs ļooti slikti guļ.

03.08.2020

E

G gadalaiks 03.08.2020

1) Pajautāt darba devējam to papīrīti un maksāt mazāk (Arguments "Es negribu" diemžēl nebūs aktuāls, jo kredītu paņemt gribējāt. Citādāk sanāk uzskatāt, ka Bino ir jāgrib pelnīt mazāk kā teikts jūsu līgumā, kamēr jums nav jāgrib pakustināt pirkstiņu)

vai vislabāk

2) Pārkreditēt kredītu citā iestādē, kur ir mazāki % un atmaksas grafiks uz 12 vai 24 mēnešiem, lai ar katru maksājumu jūs tomēr nosegtu daļu pamatsummas nevis mūžīgi pagarinātu un tikai barotu kreditdevējus.

Iesaku palasīt arī kādus rakstus par finanšu pratību, jūsu ga'dijumā iesaku sākt ar šo:

A Anile 03.08.2020

Man ar kredītdevēju ir tāda pati problēma. Es pievienojos,tam ka tāmir krāpniecība,jo iesniedzot šo izziņu, nav 100% garantēts ka varēs veikt 28euro maksu!

Arguments "Es negribu" ir arī man,jo privātă uzņēmumā būs daudz runas utt.

P.S Jums nav nekādu tiesību cilvēkam aizrādīt neko par kredīta ņemšanu,ja nezinat visus lietas apstākļus!

Ar Cieņu,
Elīna

G gadalaiks 04.08.2020

1. Neaizrādu par kredīta ņemšanu, bet gan par attieksmi - Aizņemties gribas (ir nepieciešams), atmaksāt kredītu vai risināt atmaksas jautājumus pat tad, kad nāk pretī aizdevējs - negribās. Ja naudas aizņēmums tika ņemts uzreiz ar domu, ka tas tiks mūžīgi pagarināts, tad tā jau ir augstākā mērā bezatbildība.

2. Un ko privātā uzņēmumā runās, ja tiesu izpildītājs palūgs atvilkt no konta?

3. Jūs nepildāt saistības ar aizdevēju, bet krāpnieki ir viņi? Kā jūs pie tāda slēdziena nonācāt? Jo jums liek maskāt līgumā noteiktos procentus, kam piekritāt? Vai neļauj bez papīriem maksāt samazināto ārkārtas situācijas likmi?

4. Ja nav kavēti maksājumi, tiešām meklējiet iespēju pārkreditēt (aizņemties naudu citur ar GRAFIKA atmaksu un MAZĀKIEM procentiem) aizdevumu (vai aizdevumus, ja tādi ir vairāki) un tiekat ārā no šīs mūžīgās pagarināšanas.

5. Beidziet vainot citus, jūs esat pieauguši cilvēki un tikšana galā ar jūsu finansēm ir jūsu atbildība. Arī citiem cilvēkiem ir likstas, slimības un traģēdijas dzīvē, bet tas nenozīmē, ka tāpēc papildus visam ir jānokļūst ātro kredītu jūga uz mūžu.

6. Atrodiet vismaz 1h nedēļā palasīt informāciju par finanšu pratību, kā tik ārā no ātrajiem kredītiem utt. Mūsdienās ir tik daudz kursu kvalifikācijas celšanai, lai pelnītu vairāk, un šobrīd dēļ covid tie bieži vien notiek attālināti, tapēc varat no jebkuras padsaules vietas ar internetu tiem piekļūt. Rīkojieties un izmantojiet 21.gs. iespējas, savas dzīves līmeņa uzlabošanai. Veiksmi!

H Hsjs 04.09.2020

SAksim ar to ja tiek veiktas divas pagarinasanas maksas viniem jums ir japiedava maksajuma grafiks

Perons skaidrā 04.08.2020

Pagarināšana nav pretimnākšana.
Pagarināšana un visādas soda naudas ir šo augļotāju kantoru galvenais peļņas avots. Ne jau aizdodot mazu summiņu (tādu ko atmaksā pa 28 eur mēnesī) ar adekvatu gada procentu likmi var pelnīt tadas summas, kādas šie kantori pelna.

J jods 19.08.2020
Slikts serviss

Nevienam neiesaku, ja ir citi varianti noteikti izvēlieties tos!

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

A Aleksejs Bazulevs 31.08.2020
Krapshana

Krapshana, naudas izspieshana pieprasot katru meenesi nu jau 4 dokumentus maksatspejas izverteshanai... Nekadaa gadiijumaa nenjemiet naudu no bino!

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

O Oskars Kalniņš 01.10.2020

Loģiski, ka Bino.lv ātrās izvērtēšanas gadījumā neprasa un nevar nemaz prasīt izziņu. Melo un viss. Bino.lv nekam neder. ir daudzi citi kreditori, kur nav nekādas ātrās izsniegšanas maksas.

O Oskars Kalniņš 01.10.2020

Loģiski, ka Bino.lv ātrās izvērtēšanas gadījumā neprasa darba devējam un nevar nemaz prasīt izziņu. Melo un viss. Bino.lv nekam neder. ir daudzi citi kreditori, kur nav nekādas ātrās izsniegšanas maksas.