www.sudzibas.lv Bino.lv Krāpšana, pers. datu likuma neievērošana

Bino.lv - Krāpšana, pers. datu likuma neievērošana

Kredīt devējs burtiski katru mēnesi maina savus kontus, pieprasa kaudzi izziņu ar sensitīvu informāciju, katru mēnesi paplašinot šo izziņu saturu un klāstu, tādējādi liekot klientam maksāt maksimālo kredīta pagarināšanas maksu. Nekādas alternatīvas kredīta atmaksai neizskata un nepiedāvā. Ja esat aizņēmies ap 650 eur, tad mēneša pagarināšanas maksa būs ap 70 eur!
Nekādā ziņā neiesaku izmantot šo afēristu pakalpojumus, ja nevēlaties vēl vairāk zaudējumus un problēmas ar šo neviena nekontrolēto krāpnieku bandu. Uzņēmums strādā 90 to gadu līmenī.

14.07.2020

M mancave 14.07.2020

Такой практикой занимают все МФО . Это их хлеб. И тут каждый должен решать за себя, соглашаться ли на эти условия или нет

K Klientamnavtaisnība 14.07.2020

Tā arī neatradu tekstā, kur notika personīgo datu likuma neievērošana?

A Ants 14.07.2020

3 izziņas - VID izziņa par ienākumiem, AS Crefo birojs izziņa, AS Kredītinformācijas birojs izziņa - tagad klāt nākusi Darba devēja izziņa par ienākumiem. Tas viss tikai tāpēc, lai cilvēks varētu pagarināt aizdevumu par mēnesi 13-14eur robežās, nevis 70eur. Visas šīs izziņas satur datus, kas viņiem nu nekādi nav nepieciešami, kā arī tas ir nelikumīgi. Es tā skatos, šeit Bino trollēnu netrūkst :)

A Ants 12.10.2020

Tu esi dauns?

A Ants 12.10.2020

Eaiet uzmanīgi, kopš sakara Bino kriminālu, zvana no ārzemju numuriem un piedāvā finanšu afēras.

A AiK 14.07.2020

Kapēc kādam jums būtu jāaizdod nauda ar maziem procentiem vai komisijām ! Ņem svešu naudu MAKSĀ

T Taisnīgums99 14.07.2020

Lai mulkiem nebutu tik daudz par ko sudzeties, vajadzetu tos bino darbiniekus nosutit izbraukuma uz kadu no internetveikaliem, jo bino zvana nevieta katru dienu, laikam jums tur bino daudz briva laika, ja nostitu no bino uz veikaliem tad ari visados m79 nebutu sudzibu, ka nevar sazvanit vai ka neatzvana neviens.

H hehe 15.07.2020

Interesanti, un kāds tad būtu labs serviss- parāda dzēšana un atvainošanās ,ka tika aizdots!