Bino.lv - Krāpšana

Pirmās trīs reizes aizņemoties, uzcēla no 50 eur līdz 300 eur aizdevuma summu! Kā atdevu pēdējo summu, tā pēkšņi limits nokritās uz 200 eur, bez jebkāda iemesla, atmaksāšu 200 eur tagad un tad nolaidīs vispār uz 100 e vai pat neiedos vispār? Kaut kāds sviests. Visu laiku nebija nekādu problēmu, un pēkšņi kā ar bomi pa galvu, saprastu ja neatdotu laikā, vai pagarinātu vai kā, bet kāpēc samazina limitu, ja maksājumi tiek veikti pat pirms laika

16.04.2020

Papildināts Inese Lietiņa . 16.04.2020

Tikko kā ieliku atsauksmi šeit, tā uzreiz palielināja procentus. No rīta pilnā atmaksājamā summa bija 224eur, tagad jau 226 eur ar centiem!

N Noboby 16.04.2020

Pamēģini nodzīvot mēnesi ar minimāliem tēriņiem lai nav vislaik jāaizņemas un vari ietaupīt tos savus 200-300 eiro. Tas tik ieteikums

T tele2 nidejs 16.04.2020

Augļotāju medusmaize-grimstoša plikadīda purva!

R RXX 16.04.2020

Vispār tas, ka jau trīs reizes aiznēmies tik mazas summas, neliecina neko labu, tādēl aizdevēja pozīcija ir saprotama.

J jobcenter meli 15.01.2021

Tev laikam nav ne mazākās sajēgas kā to statistiku veido 😅😅😅