Bino.lv - Krāpšana

Pirmās trīs reizes aizņemoties, uzcēla no 50 eur līdz 300 eur aizdevuma summu! Kā atdevu pēdējo summu, tā pēkšņi limits nokritās uz 200 eur, bez jebkāda iemesla, atmaksāšu 200 eur tagad un tad nolaidīs vispār uz 100 e vai pat neiedos vispār? Kaut kāds sviests. Visu laiku nebija nekādu problēmu, un pēkšņi kā ar bomi pa galvu, saprastu ja neatdotu laikā, vai pagarinātu vai kā, bet kāpēc samazina limitu, ja maksājumi tiek veikti pat pirms laika

16.04.2020

Papildināts Inese Lietiņa . 16.04.2020

Tikko kā ieliku atsauksmi šeit, tā uzreiz palielināja procentus. No rīta pilnā atmaksājamā summa bija 224eur, tagad jau 226 eur ar centiem!

N Noboby 16.04.2020

Pamēģini nodzīvot mēnesi ar minimāliem tēriņiem lai nav vislaik jāaizņemas un vari ietaupīt tos savus 200-300 eiro. Tas tik ieteikums

Džozefīne 16.04.2020

Priecājies, ka samazināja limitu, mazāk aizņemsies, mazāk būs procentos jāatdod.

T tele2 nidejs 16.04.2020

Augļotāju medusmaize-grimstoša plikadīda purva!

T Turkey901 16.04.2020

Mainījās ekonomiskā situācija, covid krīze, šobrīd pietiekami daudz problēmu ar neatgūstamiem parādiem un neapdomātiem aizņēmumiem, tāpēc arī piebremzē šo pasākumu!

R RXX 16.04.2020

Vispār tas, ka jau trīs reizes aiznēmies tik mazas summas, neliecina neko labu, tādēl aizdevēja pozīcija ir saprotama.

G gadalaiks 16.04.2020

Fascinē jūsu attiekme.

1. Kā tieši šī ir krāpšana? Uzņēmums izvērtē vai un kādā apmērā ir gatavs sniegt pakalpojumu - jūsu gadījumā tie ir 200 Eur, citam būs 50 Eur, citam varbūt 500 Eur.

Tas, ka jūs atdevāt iepriekš laikā, neuzliek par pienākumu uzņēmumam jums pieškirt lielāku limitu vai vispār izsniegt jebkādu summu.

2. Pēc tam, kad nevarētu atdot parādu, atkal rakstītu šeit sūdzību, ka uzņēmums neveica pienācīgu izvērtēšanu un viņiem nevajadzēja jums dot.

3. Kā jau citi minēja, šajā krīzes laikā tiešām cenšaties labāk LIEKI neaizņemties, jo nevar zināt, kas notiks tālāk, vai jums būs ienākumi utt.

Veiksmīgu dienu ar prātīgiem finanšu lēmumiem.

I Inese Lietiņa . 16.04.2020

Es neaizņemos LIEKI! Dzīvē ir spiesta situācija, kad savādāk nevaru! Un iemesls ir nopietnāks, kā spējat iedomāties! Paldies par Jūsu viedokli!

G gadalaiks 17.04.2020

Jūs aizņematies jau 4. reizi - tātad šis nav vienreizējs aizņēmums nepraredzētiem gadījumiem + jūs visu laiku vēlaties palielināt summu nevis samazināt, lai tiktu vaļā no šī kreņķa.

Lai kāds arī būtu ilgstošais iemesls, 30 dienu kredīts NAV pareizais risinājums.

Es domāju, ka, ja Bino jums dod 30 dienu kredītu, tad gan jau atradīsies nebanku aizdevējs, kas jaums piešķirs aizdevumu uz vairāku mēnešu nomaksu. Paņemiet vajazīgo summu un sadaliet uz vismaz 12 vai vairāk mēnešiem tā, lai nebūtu atkal pēc mēneša jāaizņemās, bet parāds pamazām dzēstos, nevis tiktu audzēts.

Un, ja vajadzība nav azartspēļu/narkotiku/alko atkarība, pamēģiniet aizņemties no radiem draugiem, laicīgi brīdinot, ka tas būs uz vairākiem mēnešiem, lai nav pēc tam jākaunās un jāņem atkal ātrais kredīts, lai atdotu rada gabalam.

Protams, ideālākajā gadījumā, ja jums veselība atļauj, atrodiet darbiņu, kur piepielnīties pāris mēnešus.

Veiksmi!

I Inese Lietiņa . 23.04.2020

Kas Jums liek domāt, ka parāds tiek audzēts? Man parādi nekrăjas! Visu atmaksāju laikā! Un par ko man jākaunas? Situācijas ir tāda kāda tā ir, ja pietiktu ar radu un draugu palīdzību, es nevērstos pie ne banku aizdevējiem! Un šeit nav pie vainas, ne alkohols, ne narkotikas, ne azartspēles, bet gan ļoti nopietna saslimšana!

G gadalaiks 24.04.2020

Vēl jo vairāk - ja parādi nekrājas un neizmantojat vienu ātro kredītu, lai atdotu citu, tad paņemiet patēriņa kredītu kaut vai tajos pašos nebanku kredītos uz 12 mēnešiem, un uz 300 Eur summu maksājiet vien 30 Eur mēnesī - gan jau tik, cik tagad maksājiet katru mēnesi bino par %.

Un tad pēc 12 mēnešiem būsiet tikusi vaļā no šī 300 EUR parāda.

Labu veselību!