www.sudzibas.lv Bino.lv Kredītu lielie procenti

Bino.lv-extra.credit - Kredītu lielie procenti

Sveiki. Vai domājat kaut kur vērsties par pārmaksātajiem procentiem kredīta ņemšanas laikā?
Ptac informē, ka patērētajiem, kuri pēc 2019. Gada 1. Jūlija ir izmantojuši "Extra Credit" pakalpojumu, maksājot ātrās maksātspējas vērtēšanas komisiju un/vai maksu par datu automatizētu iegūšanu, ir tiesības vērsties pie "Extra Credit" ar aicinājumu veikt pārrēķinu un pārmaksas, kas pārsniedz 0,07% dienā, atgriešanu.

Tāpat skartajiem patērētājiem ir tiesības vērsties tiesā par tiem radīto zaudējumu atlīdzību.

Good Intentions 04.11.2021

Ej vērsies.

Joe Rogans👽 04.11.2021

Nav ko ņemt tādu netīro sūdu naudu

G Gulbenietis 05.11.2021

Atkal kredīta ņēmēji sabojās savu nervus, firma šos pasūtīs nafig, un utainie raudās komentāros. Ir tak lohi, kas kredītā ņem jauno aifonu :D. Tā vietā var vienkāršu autiņu pat paņemt :D. Un pēc tam karās, jo par telefonu nespēj atgriezt naudu :D.

L Loxa Bloxa 23.12.2021

tu pajoliti par krapsanu ir jatbild

G Gulbenietis 23.12.2021

Ok, trans..

M MartinsM1 11.11.2021

Extra credit pamatots sods un jāvēršas pie viņiem ar aicinājumu atmaksāt, ja tas nedarbojas droši jāvēršas tiesā ar kopēju prasību atmaksāt visiem, kuri saskārušies ar negodīgu komercpraksi.